خانه » اخبار ویژه » ما مظلوم ستیزیم یا ظالم ستیز!؟ کلانتری: فوتبال شیراز مظلوم واقع شده است

ما مظلوم ستیزیم یا ظالم ستیز!؟ کلانتری: فوتبال شیراز مظلوم واقع شده است

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=7375

خبر پارسی –فجر سپاسی در حالی که تا دقایق پایانی از آلومینیوم پیش بود، در نهایت با تساوی از میدان خارج شد. سرمربی فجر عملکرد داوران را مورد انتقاد قرار داد.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز به “ورزش سه” گفت: یک موضوع ما را خیلی درگیر خودش کرده است و آن هم اینکه مگر تیم فجرشهیدسپاسی یا استان فارس و شیراز چه هیزم تری به آقایان فروخته است که این چنین باید آماج حملات ناجوانمردانه قرار بگیرد. چه افکار و دستهایی در کار است که اجازه نمی‌دهد فوتبال شیراز رشد پیدا کند و در سطح اول کشور مطرح باشند. چگونه بازیکن غیر قانونی در بازی پیکان و فجر بازی می‌کند ولی هیچکس عکس العملی ندارد و چگونه دو تیم دیگر در سال گذشته باید به لیگ یک سقوط می‌کرد، ولی در آخر دیدیم تیم فجر و داماش با تفاضل گل سقوط می‌کنند؟!

وی افزود: امسال هم که فجر در لیگ دسته اول، فوتبال را دنبال می‌کند، به گواه کارشناسان از روز اول لیاقت صدر جدول بودن را داشته است. با مستنداتی که به فدراسیون فوتبال ارایه شده است در چندین بازی پنالتی های صددرصدی را برای ما نگرفته اند و حدود ۱۰ امتیاز از تیم کسر شده است و هیچکس هم اهمیتی نداد.

کلانتری ادامه داد: در بازی روز گذشته ما با آلومینیوم هرمزگان در دقیقه ۸۲ پنالتی به ضرر ما گرفته شد که حتی مسوولین تیم حریف هم انگشت به دهان ماندند و حیرت همگان را به همراه داشت. چگونه است در گروهی که ما و مس کرمان با هم رقابتی تنگاتنگ داریم، دو داور بازی ما هر دو از کرمان هستند؟ آیا این انتخاب شایبه به وجود نمی آورد ؟! گر تیم فجر شهیدسپاسی تیمی مظلوم و بی حاشیه است، پس باید مورد هجوم و ظلم و بی عدالتی قراربگیرد؟ ما مظلوم ستیزیم یا ظالم ستیز!؟

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی در پایان گفت: ما شکایت کتبی خودمان را همراه فیلم بازی به فدراسیون ارایه خواهیم داد و تقاضامندیم که از این به بعد در چینش داوری در این روزهای حساس بیشتر توجه و دقت به خرج دهند.

2 دیدگاه

 1. سلام
  ای بنده ی خدا استان فارس مظلوم واقع شده وشیراز
  هیچ استانی به اندازه استان ما مورد بیمهری واقع نشده
  نمیدانم چرا؟
  نمایندگان ؟
  یا مردم نجیب ؟
  ویا…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme