مرقومه ای از دیار باقی/آقای کمانه تحویل بگیرید!

خبرپارسی-عبدالصمد ابراهیمی-اوضاع برق از حد تراژدی گذشته و کم کم به کمدی خنده داری تبدیل می شود که امیدواریم در نظر متولیان ورزش استان دلنشین جلوه کند.

باشگاهی که بدترین روزهایش را تجربه می کند و مدیرکل ورزش فارس که در تحقق این شرایط نقش موثری داشته ، تنها نظاره گر آن است حالا دیگر در آمد و رفت آدم ها هم صاحب رکوردی مضحک گردیده که فقط می توان برایش فریاد وااسفا سر داد.

حسین فارسی به عجیب ترین شکل ممکن مالک این باشگاه قدیمی شد و کمانه هم همسو با استاندار و مشفقیان بستر قربانی کردن باشگاه نارنجی فارس را فراهم آورد تا حالا جناب مالک در پس پرده غیب نامه نگاری هایی با شماره های «سیار» داشته باشد و عزل و نصب هایش خنده دارتر از همه کارهایش باشد.

آقای کمانه بی تردید جدیدترین مرقومه منتسب به آقای مالک به دستتان رسیده است. نوشتیم منتسب زیرا مطمئن نیستیم این نامه واقعا متعلق به اوست یا خیر. شما چه برداشتی از این نامه داشتید؟پاراف کردید و والسلام؟!سطر سطر این نامه حرف دارد. نشنیدید یا خود را به نشنیدن زدید؟

از خود نپرسیدید چرا کار برق به اینجایی رسیده که نامه هایش رابا شماره «سیار» ارسال می کنند؟ نپرسیدید چرا مازندرانی ها توانستند صنعت ساری را از مالک سابقه دار برق پس بگیرند و شما اینجا تعلل می ورزید و با این رفتارها برق را مضحکه خاص و عام کرده اید؟ از خود نپرسیدید مالک باشگاه تا بدانجا تفکرات عجیب و غریبی نسبت به تیمش داشته که در نامه اش علت عزل آبهشت «دائم الحاضر» در باشگاه را عدم پرداخت تعهدات باشگاه نسبت به برق منطقه ای ذکر می کند؟یک بار دیگر متن نامه را قرائت فرمایید. او توقع داشته باشگاهش درآمد زا باشد و بتواند بدهی به برق منطقه ای را هم بپردازد! باشگاه نارنج فروش که کسب درآمد از محل دلالی بازیکن برایش به عادت یومیه بدل گردیده و اسنادش هم در اختیار شماست و هم فدراسیون فوتبال ، قرار است درآمد زا باشد.

باز هم به ادامه مالکیت جنابش اصرار دارید؟ هنوز هم مایلید آیین نامه کمیسیون ماده ۵ جهت خوشایند آقایان صادق عابدین و مشفقیان  نادیده گرفته شود و به مالکیت حسین فارسی رنگ و لعاب قانونی ببخشید؟

جناب کمانه تحویل بگیرید!کجای دنیا شریک را منصوب می کنند؟ نامه فارسی را باز هم بخوانید!شریک اگر شریک است که سهامش باید ثبت قانونی شود و قبل از ثبت، اداره کل ورزش در خصوص مالکیت آنها و صلاحیت شان اعلام نظر نماید.انتصاب شریک از آن دست اتفاقاتی است که فقط در ورزش فارس و به یمن مدیریت سراپا حرفه ای شما می افتد و آب از آب هم تکان نمی خورد.این بخش نامه مانند آن است که بگویند فلانی را به عنوان پدر فلان بچه منصوب می نماییم! انتصاب از این دست شاهکار است!

 برق

سرنوشت برق را به جایی رسانده اید که حالا با مرقومه هایی از مقصد نامعلوم درباره آن تصمیم می گیرند و اکران سریال پیامکی از دیار باقی را به تماشا نشسته ایم.

واقعا” برای حل این معضل راهکاری قانونی سراغ ندارید؟حسین فارسی مالک موسسه برق شیراز است؟ علیرغم وجود نامه های دیوان عدالت اداری بازهم می گوییم قبول؛ او مالک موسسه است. آیااین مالکیت نیاز به تاییدیه اداره کل ورزش استان ندارد؟ چرا با نامه نگاری با ثبت شرکت ها ، مراتب لغو صلاحیت او را که خود قبلا تایید کرده اید را خواستار نمی گردید؟ اصلا چرا باشگاه هیات مدیره ندارد و هربار یکی نماینده تام الاختیار مالک غایب از نظر می شود؟ صلاحیت نمایندگان او را چه کسی باید تایید کند؟او که در این نامه خود را رییس هیات مدیره معرفی می کند از او پرسیده اید کدام هیات مدیره؟ چرا هیات مدیره مدیرعامل معرفی نمی کند و معنای نماینده تام الاختیارچیست؟ اینها را پرسیده اید یا برایتان اهمیتی نداشت؟

ماده ۳۹ آیین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال و بند «د» ماده ۳۹ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال را مطالعه نمایید. آیین نامه تاسیس باشگاه هم که به وضوح درباره شرایط باشگاهداری صراحت دارد.محرز است که اداره کل ورزش و کمیسیون ماده ۵ اگر تحت تاثیر خوشایند و بدآیند این و آن نباشد می تواند مالکیت فارسی را نقض و برق را پس بگیرد. حتی می توان تیم فوتبال را از پیکره باشگاه جدا کرد تا او بماند و باشگاهی که صلاحیت اداره آن را هم ندارد و آن گاه درباره تیم فوتبال و تاسیس باشگاه اتخاذ تصمیم نمود. مهم خواستن است که در این استان و در دستگاه ورزش دیده نمی شود.

برق دارد در خون خودش دست و پا می زند. اینکه به صورت موقت تیم را به هیات فوتبال تحویل بدهید از همان دست اقدامات موقتی است که بارها دیده ایم و ثمره اش هم اوضاع کنونی است.چرا خواستار حضور شخص حسین فارسی – ونه وکیل و وصی و قائم- در کمیسیون ماده ۵ نمی گردید؟ چرا او را به اداره کل –احتمالا از طریق نشر آگهی- دعوت نمی نمایید تا بیاید و یک بار برای همیشه تکلیف را مشخص نماید. چرا از دادستان نمی خواهید به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود نماید و باشگاه را از اوضاع فعلی و به صورت حقوقی و قانونی نجات دهد.

جناب آقای کمانه!

مدیریت منفعل شما درباره برق بلایی بر سر این باشگاه آورده که در تاریخ ماندگار خواهد بود.انتخاب تان به عنوان مدیر نمونه کشوری احتمالا به سبب همین نوع مدیریت بوده است.

جناب متولی ورزش استان پهناور فارس!

نامه فارسی، نامه عزل آبهشت و انتصاب نمایندگان جدید نبود، نامه فحش و ناسزا و توهین به قدمت یک باشگاه بود، توهین به یک استان بود، توهین به همه ما و دستگاه ورزش و فوتبال استان بود اما احتمالا از کنار آن سرسری گذشته اید کما اینکه تاکنون اینگونه بوده است.دست مریزاد!پس از بازنشستگی شما، بی انصافی است اگر میدانی، خیابانی، کوچه ای یا پس کوچه ای را در شیراز به نامتان نکنند. کاری که مدیریت شما با برق کرد اسکندر با تخت جمشید نکرد. حیف است خدمتتان نادیده گرفته شود و در یادها ماندگار نشود.

1 دیدگاه برای “مرقومه ای از دیار باقی/آقای کمانه تحویل بگیرید!

  1. دست مریزاد شهردارشیراز باید یکی از میادین شهر رو به اسم کمانه کنه حتی مجسمه اون روهم باید بزنن توش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.