رئیس فدراسیون فوتبال: فوتبال فارس نیازمند برنامه ریزی است / «کامیاب» بیش از هر مدیرکل دیگری پی گیر حضور یک نماینده از فارس در لیگ برتر است

خبر پارسی- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: گفت: استان فارس از گذشته دارای جایگاه مناسبی در فوتبال کشور بوده که باید با برنامه ریزی مناسب این مهم مجدد محقق شود.

مهدی تاج که در شورای اداری شهرستان جهرم سخن می گفت،با اشاره به پیگیری های مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در خصوص مسائیل پیرامون فوتبال این استان گفت،کامیاب بیش از هر مدیرکل دیگری پی گیر حضور یک نماینده از فارس در لیگ برتر است .

وی با بیان اینکه امیدواریم با صعود تیم های رده های مختلف به جام جهانی شاهد یک سال بی سابقه در فوتبال کشور باشیم افزود: وضعیت تیم های فوتبال ملی بزرگسالان و جوانان مناسب است که اگر به جام جهانی راه پیداکنند سالی بی سابقه را شاهد خواهیم بود.

تاج ادامه داد: امروز فوتبال ایران رده ۲۷ جهان را دارد و در فوتسال نیز سوم هستیم که جایگاهی بسیار مناسب است.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد:اعتبارات فوتبال کره جنوبی ۱۶۷ میلیون دلار است به گفته رئیس فدراسیون اما کل اعتبارات فوتبال ما ۱۵ میلیون دلار است که با این وضعیت رتبه ایران بیشتر از کره است.

تاج با اشاره به اینکه باید از تمامی داشته های کشور استفاده کنیم، گفت: فوتسال و فوتبال ساحلی در حال پیشرفت و دارای جایگاه های جهانی است که باید با استفاده از تمامی ظرفیت ها این مسیر ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: از وزارت نفت هم به دلیل مشارکت در ساخت ورزشگاه ها تشکر می کنم که مهمترین ورزشگاه نیز در خرمشهر و نزدیک مرز ساخته شد.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: فینال جام حذفی را در کنار مرز ایران و عراق برگزار کردیم که همه دنیا شاهد امنیت موجود در ایران باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.