آغاز به کار نمایشگاه‌های گل و گیاه؛ هفت سین، شیرینی و شکلات و تولیدات مشاغل خانگی در شیراز

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: نخستین جشنواره گل و گیاه عیدانه، نخستین نمایشگاه تولیدات مشاغل خانگی (عیدانه)، نمایشگاه شیرینی و شکلات به همراه سیزدهمین نمایشگاه سفره هفت سین، گل آرایی و تزیینات منزل و سیزدهمین نمایشگاه سوغات، هدایا و هنرهای دستی بانوان در سایت نمایشگاهی فارس آغاز به کار کرد.
نهاوندی افزود: بیش از ۲۶۰ شرکت کننده از استان های فارس، تهران، مازندران،گیلان، کرمان، اصفهان،کردستان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، قزوین، یزد، بوشهر، مازندران، همدان، گیلان، سیستان و بلوچستان در این نمایشگاه ها حضور دارند.
او ادامه داد: این عناوین نمایشگاهی در مساحت ده هزار متری سالن های حافظ، سرو، بهار و نرگس به تفکیک هر نمایشگاه برپا شده است.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس افزود: در نمایشگاه تولیدات مشاغل خانگی تلاش شده است ضمن حمایت از کسب و کارهای خانگی زمینه فروش این محصولات به بهترین نحو ارائه شود.
نهاوندی بیان کرد: فرهنگ‌سازی اولین اولویتی است که در حمایت از توسعه مشاغل خانگی باید به آن توجه کرد.
او با بیان اینکه آموزش هدفمند و تخصصی محور بر حسب بازار کار و بازار عرضه و تقاضا که در جامعه وجود دارد نیز از اولویت های کسب و کار خانگی است، گفت: در کنار اعطای تسهیلات، حمایت از پیشران‌ها، توجه به بازاریابی، آموزش و توانمند سازی به ایجاد شبکه کسب و کار باید توجه ویژه‌ای کرد.
نهاوندی ادامه داد: اصلی‌ترین رکن در مشاغل خانگی بازار فروش است؛ چراکه اگر بازار فروش و ایجاد بازار برای محصولات نباشد عملا هیچگونه مشاغل خانگی نمی‌تواند رشد لازم را برای بحث موضوعات اقتصادی داشته باشد و در شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس تلاش شد در آستانه سال جدید این موضوع مهم عملیاتی شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد: با توجه به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم، فضایی مهیا شده است تا شهروندان اقلام ضروری خود را با تنوع بیشتر و قیمت کمتر در نمایشگاه های شیرینی و شکلات،سفره هفت سین و گل و گیاه خریداری کنند.
نهاوندی بیان کرد: علاقه مندان تا روز جمعه نوزدهم اسفند ماه فرصت دارند با دریافت بلیط بازدید از سایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir از ساعت ۱۶ تا ۲۱ از این عنوان نمایشگاهی بازدید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.