کامیاب: ورزش مکان فعالیت تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات نیست

خبرپارسی – حیدر علی کامیاب که صبح امروز دوشنبه ۲۷ اسفند ماه در نشست هم اندیشی با روسای ادارات ورزش و جوانان استان فارس سخن می‌گفت، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده افزود: قرار نیست از خدماتی که دولت در حوزه ورزش برای مردم انجام داده است، استفاده تبلیغاتی به نفع یا علیه گروه یا شخص خاصی شود.

وی هشدار در مورد این موضوع را متوجه روسای هیات های ورزشی نیز دانست و افزود: با روسای هیئت های ورزشی که فضای ورزش را به هر بهانه ای به نفع کاندیدای خاص سوق دهند برخورد می‌شود.

دبیرشورای عالی ورزش استان در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به جنگ اقتصادی تمام عیار آمریکا و کشورهای هم‌پیمان آن علیه کشورمان گفت: تجربه ثابت کرده که مردم ما در روز های سخت با اتحاد و همدلی بر دستی و اتومات های مختلف فائق می‌آیند.

کامیاب عملکرد دولت در حوزه ورزش را علیرغم وجود موانع زیاد و محدودیت های اقتصادی قابل دفاع دانست و گفت:هر کدام از روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های استان وظیفه دارند تا از این عملکرد با صدای رسا دفاع کند.

وی هشدار داد هر کدام از روسایی که دیدگاهش با دولت زاویه دار است و نمی‌تواند از عملکرد دولت در شهرستان تحت مدیریتش دفاع کند می تواند جای خود را به مدیری، پرانرژی، متعهد، متخصص و همراه  با دولت دهد.

کامیاب در بخش پایانی صحبت‌هایش به ایجاد اشتغال در حوزه ورزش در طول چند سال گذشته اشاره کرد و در پاسخ تلویحی به افرادی که مجموعه ورزش و جوانان استان را تنهادر حوزه سخت افزار موفق می‌دانند گفت :افزایش تعداد باشگاه های ورزشی استان به بیش از  هزار باشگاه باعث ایجاد حدود ۵ هزار شغل در این استان شده است.

وی از روسای ادارات ورزش و جوانان استان خواست تا با برنامه‌ریزی دقیق و عملیاتی در سال ۹۸ شرایط را برای خدمت رسانی  بیشتر به مردم استان فراهم سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.