کامیاب: صعود نماینده فارس به لیگ برتر موفقیت مجموعه مدیریتی استان است

خبرپارسی – مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: صعود نماینده فارس به لیگ برتر موفقیتی برای مجموعه مدیریتی استان است.

حیدرعلی کامیاب که در نشست مشترک با مدیرعامل و سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی فجرشهید سپاسی، رئیس هیات فوتبال استان و رئیس هیات فوتبال شیرازسخن می گفت، به محدودیت های مالی و قانونی درمسیر کمک اداره کل ورزش و جوانان به تیم های فوتبال و ورزش حرفه ای اشاره کرد و افزود: علیرغم تمام این محدودیت ها، عزم این اداره کل و مجموعه مدیرتی شهر و استان برای  صعود نماینده فارس به لیگ برترجزم است.

وی با بیان اینکه در فصل جاری مدیریت بحث حمایت از نمایندگان حاضر در لیگ دسته یک را به هیات فوتبال واگذارکرده ایم، افزود: در کنار این تفویض اختیار به دنبال استفاده از تمامی ظرفبت های استانی و ملی برای فراهم سازی شرایط صعود نماینده فارس به لیگ برتر هستیم.

دبیرشورای عالی ورزش استان با بیان اینکه در مسیرصعود فجر شهید سپاسی در دوفصل گذشته همه ما به نوعی دچار غروری کاذب شدیم ،گفت: با درس گرفتن از گذشته باید به گونه ای برنامه ریزی و عمل کنیم که اتفاقات فصل گذشته و حسرت صعود به خاطر نداشتن یک امتیاز به دلمان نماند.

کامیاب کسب موفقیت های ورزشی را عاملی مهم و تاثیرگذار در ایجاد انسجام اجتماعی دانست و با بیان اینکه صعود نماینده فارس نیز ازاین قاعده مستثنی نیست افزود: توقیت انسجام اجتماعی، مهم‌ترین عامل در  دست‌یابی به توسعه اقتصادی، فرهنگی واجتماعی محسوب می شود، از این رو باید با درک صحیح از اهمیت این موضوع همه ما به دنبال رسیدن به این هدف مشترک باشیم.

دست از انتقاد برداریم باید به دنبال هم افزایی بود

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فجرشهید سپاسی شیراز گفت:شرایط به گونه ای است که باید دست از انتقاد برداریم و به دنبال هم افزایی باشیم.

عبدالرسول فلاح نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه ما نیز در برخی مواقع و به دلیل برخی نامهربانی ها و بدقولی ها منتقد مدیران شهری و استانی بوده ایم افزود: امروز دیگر انتقاد کردن دردی را از فوتبال فارس دوا نمی کند، بلکه باید با نزدیک کردن ایده ها وایجاد انگیزه  مطالبه در شهر و استان به دنبال صعود به لیگ برتر بود.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به لیگ برتر باید حس خواستن و فعل توانستن در تمام علاقمندان به فوتبال حتی مردم کوچه و بازار بوجودآید گفت:چه ایرادی دارد که شهرداری شیراز با طراحی های انگیزشی و نصب بیلبوردهایی با این مضامین ازهمین الان این حس را درشهر تقویت کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فجرشهید سپاسی شیرازدر این نشست که با هدف بررسی شرایط کنونی این باشگاه برگزار شده بود،به حفظ ۶۰ درصدی اسکلت این تیم در فصل جدید رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های کشور اشاره کرد و افزود: ترمیم نقاط ضعف تیم و جذب بازیکنان جدید با نظر داوودمهابادی سرمربی این فصل باشگاه انجام می شود.

فلاح تعامل خوب سرمربی با مجموعه مدیریتی باشگاه و برنامه محور بودن باشگاه فجرشهید سپاسی را از جمله نقاط قوت این باشگاه پانست و گفت:ما هیچ گاه خوپمان را با دیگر تیم ها و دیگر استان های کشور مقایسه نمی کنیم.

وی ادامه داد:واقعیت ماجرا این است که ما در یک استان غیر صنعتی با شرایط خاص خودش زندگی می کنیم، اما این محدودیت ها باعث نمی شود تا دست از تلاش و کوشش برداریم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فجرشهید سپاسی شیراز بابیان اینکه برای دیگر تیم های فوتبال استان نیز آرزوی موفقیت داریم از بروز زمزمه هایی مبنی بر مرتفع شدن مشکلات تیم فوتبال برق شیراز استقبال کرد و افزود: فجرشهید سپاسی و برق شیراز دو تیم پرسابقه وریشه دار در فوتبال استان و کشور هستند و هرگاه این دو تیم در اوج بوده اند نه تنها به فوتبال استان که به فوتبال کشور هم کمک کرده اند.

فلاح در بخش پایانی سخنانش از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان فارس در یکی دو فصل گذشته از نمایندگان فوتبال فارس در لیگ دسته یک تقدیر کرد و گفت:شک نکنید اگر این حمایت ها نبود درحال حاضر فارس در لیگ دسته یک هم نماینده نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.