کامیاب: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب مصداق جوانباوری مدیریت ارشد فارس

خبرپارسی – مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: برپایی با شکوه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب ، مصداق عینی جوان باوری مدیریت ارشد استان بود.

حیدر علی کامیاب که بعداز ظهر یکشنبه ۲۱ بهمن در حاشیه مراسم استقبال از معاون اول رئیس جمهور در فرودگاه شیراز با خبرنگاران سخن می گفت،ضمن برشمردن ویژگی های خاص این نمایشگاه به برنامه ریزی و اجرای آن توسط یک سازمان مردم نهاد جوان بنام ارم فارس اشاره کرد وگفت: اعتماد استاندار فارس در بدو حضورش درراس هرم مدیریتی استان به عده ای جوان با میانگین سنی زیر ۲۹ سال نشان داد که جوانان در برنامه ریزی وی از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

وی از برپایی ۱۶۰ غرفه نمایشگاهی، تجهیز سالن های کنفرانس، ویدئو کنفرانس و استودیو پخش برنامه های تلوزیونی  به عنوان مختصات فیزیکی این نمایشگاه یاد کرد و با اشاره به استقبال گسترده عموم مردم ازآن گفت، یکی از ویژگی های برپایی نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب، تقویت ارتباط نسل های سوم و چهارم با اساس انقلاب شکوهمند اسلامی و آشنایی بیش از پیش این نسل ها با دستاوردهای انقلاب بود.

دبیر ستاد ساماندهی امورجوانان استان فارس با تاکید بر لزوم توجه ویژه به نسل جوان و دغدغه های آن ها در آستانه ورود به دهه پنجم حیات انقلاب اسلامی افزود: انقلاب ،نسل جوان را حق طلب و مطالبه گر تربیت کرد، نسلی که ترجبه ثابت کرده هرگاه به صحبت هایشان گوش دادیم و به آنها اعتماد کردیم  اشتباه نکرده ایم.

کامیاب با اشاره به نقش رسانه ها در تببین دستاوردهای انقلاب برای  نسل جوان، خواستار اهتمام بیش از پیش مطبوعات و رسانه های برخط به این موضوع شد و گفت: امروز باید از فضای مجازی درراستای معرفی دستاوردهای ۴ دهه ای که از پیروزی انقلاب می گذرداستفاده بهینه شود.

گفتنی است نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی همزمان با دهه فجر در ضلع شرقی پارک آزادی شیراز برپا شده و تا  ۲۲ بهمن برای بازدید علاقمند دایر است، نمایشگاهی به براساس آمارهای موجود مورد استقبال گسترده مردم فارس و شیراز، خصوصا نسل جوان واقع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.