خانه » اجتماعی » نماینده مردم شیراز در خانه ملت بازهم معترض طرح پزشک خانواده شد/ جعفر قادری در نامه ای به ایمانیه:پزشکان داخل طرح هم به آن اعتراض دارند/ تداوم و یا لغو این طرح از طریق پیامک به نظر خواهی مردم گذاشته شود

نماینده مردم شیراز در خانه ملت بازهم معترض طرح پزشک خانواده شد/ جعفر قادری در نامه ای به ایمانیه:پزشکان داخل طرح هم به آن اعتراض دارند/ تداوم و یا لغو این طرح از طریق پیامک به نظر خواهی مردم گذاشته شود

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=8078

خبر پارسی – جعفر قادری نماینده مردم شیراز در خانه ملت در نامه ای به دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از وضعیت طرح پزشک خانواده ابراز نگرانی کرده و از وی خواسته است تداوم یا لغو این طرح را به نظر خواهی مردمی بگذارد.
در نامه یاد شده آمده است :
جناب آقای دکتر ایمانیه
ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی فارس
احتراما چنانچه استحضار دارید،پنج شنبه هفته گذشته نمایندگی سازمان نظام پزشکی در استان فارس ،دعوتی از نمایندگان مجلس و حضرتعالی برای بحث و بررسی مسائل پزشکی استان و از جمله پزشک خانواده داشتندکه فقط بنده توفیق حضور در جمع نمایندگان تشکل های پزشکی فارس پیدا کردم.
در این جلسه یک بحث جدی در مورد مزایا و معایب اجرای طرح پزشک خانواده در استان صورت گرفت و برای من روشن شد که نه تنها پزشکان خارج از طرح،بلکه پزشکان وارد شده به طرح نیز با این طرح مخالفت جدی دارند.
از آنجا که به دنبال اعتراض های شدید مردمی بارها لغو این طرح در استان توسط بنده مطرح شده ولی مورد توجه قرار نگرفته است،پیشنهاد می گردداز طریق یکی از برنامه های زنده سیمای فارس تداوم و یا لغو این طرح از طریق پیامک به نظر خواهی مردم گذاشته شود تا تکلیف بر همه روشن شود.طبیعی است که اگر اکثریت مردم رای بر تداوم این طرح دادند،بنده نیز از این پس لغو این طرح را پیگیری نکرده و با شما در تداوم این طرح همصدا خواهند شد.
با تشکر
جعفر قادری نماینده مردم شیراز

IMG-20150510-WA0029

به گزارش خبر پارسی قادری پیش از این نیز بارها مخالفت خود را با طرح پزشک خانواده در استان فارس مطرح کرده بود و در اظهار نظری گفته بود: طرح پزشک خانواده قدرت مردم را کاهش داده و تنها مزیت ان برای پزشکان عمومی بوده است که هم اکنون دارای حقوق ثابت هستند و حتی این پزشکان دیگر به روستاها نیز مراجعه نمی کنند و حتی در این طرح پزشکان به حوزه هایی وارد می شوند که تخصصی ندارند.
به اعتقاد وی:محدود شدن زمان مراجعه مردم به پزشک خانواده مردم را با این مشکل مواجه می‌کند که اگر در سایر ساعات شبانه روز نیاز به ویزیت پزشک داشتند، باید چه کنند؟ وقتی که در این طرح قدرت انتخاب مردم محدود به ۲ یا ۳ ساعت شده و برای مراجعه در ساعت‌های دیگر باید بصورت آزاد ویزیت شوند، طبیعی است که از این طرح ناراضی می‌شوند.
خبر پارسی نیز در یاداشت هایی جداگانه به نقطه نظرات مخالفین این طرح اشاره کرده بود اما همواره یاداشت های کارشناسی خبر پارسی به جهت گیری سیاسی تعبیر شد!

7 دیدگاه

 1. با سلام
  من حاضرم در یک جلسه بحث کارشناسی در خصوص برنامه پزشک خانواده به آقای دکتر قادری اطلاعات ارزشمندی بدهم تا بتوانند طرح را کارشناسی کنند. چگونه می توانم به ایشان دسترسی داشته باشم؟

 2. اجرای طرح پزشک خانواده توسط ایمانیه بازی سیاسی با سلامت مردم است

 3. قبل از این نظر سنجی، صدا و سیمای فارس یک نظر سنجی در مورد ادامه مدیریت دکتر ایمانیه برگزار نماید.
  اینگونه مفید تر است.

 4. ذات استبداد فقط در رویکرد سیاسی نیست
  در تصمیمات مدیریتی هم نمود دارد

 5. دکتر جون بدون رو در بایستی اگه بمیرم به شما رای نمی دم

 6. دکتر صریح الهجه

  سلام به همه ی دوستان
  متاسفانه در این اشفته بازار سیاسی بازی انچه به جایی نرسد فریاد است.
  همین اقای دکتر ایمانیه ای که اکثر مخالفینش را با باج دادن و یا ترساندن از سر راه برداشت(خیلی از انها در همین سایت مطالب کزایی می نوشتند)در حال حاضر نیز یکه تاز میدان سیاسی بازی است و بی رقیب و مستبدانه در حال تاخت و تاز است .ایشان با شعار “برای مردم و به خاطر مردم استان” در حال وقت کشی است و شاید با توجه به شایعات می خواهند نماینده مردم استان شوند!!!!! و در ان سنگر نیز خدمات شایسته ای به مردم این استان و بالطبع کشور بنمایند!!!!!
  مصاحبه تلویزیونی ایشان باید با کسی باشد که اطلاع کافی از زیر و بم برنامه های بهداشتی درمانی داشته باشد نه فرد بی اطلاعی که در مقابل حتی مقداری امار الکی نیز حرفی برای گفتن نداشته باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme