نخستین هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان فارس معرفی شدند

انتخابات هیئت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس برگزارشد و اعضای نخستین هیئت مدیره مشخص شدند.

شامگاه پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت و با هدف ایجاد تشکلی تخصصی به منظورتفاهم و تعاون متقابل و حمایت ازحقوق مشترک مدنی، صنفی، نویسندگان، خبرنگاران و وعکاسان ورزشی استان فارس نمایندگان خود را برای تشکیل انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس انتخاب کردند.

این انتخابات در حالی با حضور محمود عبدالهی  عضو هیئت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان خبری و مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک و فهیمه مشکی باف مدیر امور استان های انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی کشور در مرکز اسناد ملی فارس برگزارشد، که از چندی قبل هیئت موسس با هدف راه اندازی این تشکل آغاز به کار کرده بود.

در این جلسه پس از آنکه گزارش عملکرد هیئت موسس توسط دبیر موقت این هیئت قرائت شد، عضو هیئت مدیره انجمن ورزشی نویسان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی کشور، با اشاره به نقش رسانه و اهالی رسانه در توسعه ورزش کشور گفت: تعامل  و همکاری اصولی با سازمان ها و نهادهای ورزشی کشور می تواند یکی از چشم اندازهای  این انجمن با هدف توسعه نرم افزاری ورز ش در استان فارس باشد.

محمود عبدالهی افزود: این انجمن محلی برای تبادل افکاربا شیوه های مناسب رسانه ای برای ارتقاء فرهنگ ورزشی در کشور است.

وی با اشاره به ظرفیت های منحصر بفرد استان فارس در حوزه ورزش ابرازامیدواری کرد،تشکیل این انجمن در فارس سرآغاز اتفاقاتی خوب برای ورزش این استان پهناورباشد.

پس برگزاری انتخابات و شمارش آراء قاسم محمدی و محمدجواد شلتوک کار هرکدام با ۲۷ رای، حسین امیری با ۲۶ ، امین عطایی با ۲۴، مهدی راکعی با ۲۳، نجمه جعفری با ۲۳ و وحید پارسایی با ۲۰ رای به عنوان نمایندگان نویسندگان ، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس انتخاب و معرفی شدند.

همچنین براساس آرای ماخوده منوچهراسدی پویا و فریدون رئیسی نیز به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره این انجمن انتخاب شدند.

با رای اعضای انجمن نویسندگان ،خبرنگاران و عکاسان خبری فارس سمیه یگانه نیز به عنوان بازرس هیئت مدیره این انجمن اتنتخاب و معرفی شد.

گفتنی است انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی یک انجمن تخصی است که وابسته به هیچ سازمان، حزب و گروه خاصی نبوده و با اهدافی توسعه محور درحوزه ورزش از جمله ارتباط و بسط همکاری و احترام متقابل با اتحادیه و انجمن های بین المللی نظیر انجمن بین المللی ورزشی نویسان A.I.P.S، اتحادیه ورزشی نویسان آسیا(A.S.P.U) و… تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.