میادین میوه و تره بار روزانه ضدعفونی می شوند/ تعطیلی میادین صحت ندارد

خبر پارسی – رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی گفت: میادین میوه و تره بار و بازارچه های خدماتی روزانه و به صورت مستمر ضدعفونی می شوند و تعطیلی این میادین صحت ندارد.

رسول عباسی با اشاره به برخی شایعات منتشر شده در خصوص تعطیلی میدان مرکزی میوه و تره بار گفت: با توجه به اهمیت تامین میوه و تره بار شهروندان محترم در این شرایط خاص، میدان مرکزی و بازارچه های سطح شهر به فعالیت خود ادامه می دهند.

وی با اشاره به سایر اقدامات این سازمان در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا افزود: تعطیلی جمعه بازار و بازارهای هفتگی، تعطیلی اغذیه فروشی های پارک ها و بوستان ها، تهیه دستورالعمل الزام رعایت موارد بهداشتی برای غرفه داران میدان مرکزی و پلمپ ۴۰ واحد محل خرید و فروش ضایعات از جمله این اقدامات است.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اضافه کرد: ضد عفونی کردن بازارچه های خدماتی و میدان میوه و تره بار مطابق دستورالعمل های اجرایی به صورت مستمر انجام می شود و مکاتبات لازم برای رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل های بهداشتی به غرفه داران و اتحادیه بارفروشان میدان میوه و تره بار انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.