صهیونیسم، آینه تمام نمای چیرگی جهنم در دنیای امروز است

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز با صدور پیامی ضمن محکوم کردن جنایت فجیع رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی غزه، تصریح کرد: صهیونیسم نماد فاشیست و آینه تمام نمای سیاهی، تیرگی، بطالت و چیرگی جهنم در دنیای امروز است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی شیراز، مهندس احمدرضا حیدرنیا در پیام خود که یک نسخه آن در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، خاطرنشان کرده است: بیش ازهفت دهه از تولد رژیم صهیونیستی می‌گذرد و مردم فسطین در طول این مدت شاهد جنایاتی با چشمان خود بودند که هیچ رسانه و دوربینی به طور کامل قادر به ضبط و ثبت این صحنه‌های دلخراش نبوده است.

وی در بخش دیگری از این پیام، صهیونیست‌ها را نماد فاشیست، توتالیتاریسم و در یک کلام آینه تمام نمای سیاهی، تیرگی، بطالت و چیرگی جهنم در دنیای امروز معرفی و عنوان کرده است: فلسطین بر اساس یک توطئه وحشتناک غربی با سردمداری انگلیس در دهه ۴۰ قرن بیستم، از ملت آن، غصب و به زور سلاح و کشتار و فریب، به جماعتی که عمدتاً از کشورهای اروپایی مهاجرت داده شده‌اند، واگذار شد.

ادامه این پیام مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز آمده است: این غصب بزرگ که در آغاز با کشتارهای جمعیِ مردم بی‌دفاع در شهرها و روستاها و راندن مردم از خانه و کاشانه خود به کشورهای هم‌مرز همراه بود، در طول بیش از هفت دهه همچنان با همین جنایت‌ها ادامه یافته است.

حیدرنیا همچنین با اشاره به جنایات کم نظیر این رژیم غاصب از ابتدای قرن بیستم تاکنون، عنوان کرده است: جنایات رژیم صهیونیستی تا حدی بوده که رسانه‌های جهان تنها قادر بودند بخش ناچیزی از آن را گزارش دهند و انبوه دیگری از این جنایات در سینه ملت فلسطین و در حافظه تاریخی زنان و مردان و کودکان آن ذخیره شده است.از کشتارهای دسته جمعی مردم و ویران کردن خانه‌ها و مزارع آنان و دستگیری و شکنجه‌ی مردان و زنان و حتّی کودکان آنان، تا تحقیر و توهین به کرامت این ملت و سعی در نابودی و هضم آن در معده‌ی حرامخوار رژیم صهیونیستی، و تا حمله به اردوگاه‌های آنان در خود فلسطین و در کشورهای همسایه که میلیونها آواره را در خود جای داده است.

وی در بخش پایانی پیام خود با بیان اینکه تداوم جنایات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی و حمله هولناک به بیمارستان المعمدانی و قتل عام بیش از ۱۰۰۰ نفر از مجروحین و بیماران ، بار دیگر چهره غیرانسانی این رژیم غاصب را بر جهانیان آشکار کرد، گفته است: رژیم صهیونیستی با این اقدام غیرقانونی و غیرانسانی موجب تأثر و خشم امت اسلامی نسبت به این فاجعه انسانی شد که امید است پایان تاریخ صهیونیست را رقم زند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز ضمن محکومیت مجدد این حادثه دردناک و ابراز همدردی با بازماندگان شهدای غزه و امت اسلامی، اعلام کرد: کنار رزمندگان جبهه مقاومت در دفاع از مظلومان و خانواده‌های شهدا به سوگ می‌نشینیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.