شرکت شیرپگاه فارس بعنوان واحد شایسته تقدیر استاندارد انتخاب شد

در همایش روز جهانی استاندارد، شرکت شیرپگاه فارس بعنوان واحد شایسته تقدیر استاندارد انتخاب شد.

همایش گرامیداشت روز جهانی استاندارد با حضور استاندار، رئیس دادگستری، مدیرکل استاندارد، دادستان مرکز فارس و مسئولین استانی برگزار و شرکت شیر پگاه فارس نیز بعنوان واحد شایسته تقدیر استاندارد معرفی و مفتخر به دریافت لوح شد.

مهدی علی پور، مدیرعامل شرکت شیرپگاه فارس در این خصوص گفت: از نمونه برداری که از سوی سازمان ملی استاندارد از محصولات این شرکت انجام شده بود، عدم انطباقی مشاهده نشد و این نشان دهنده استمرار کیفیت در یک واحد تولیدی است.

وی با اشاره به اینکه ممیزی و نظارت سختگیرانه ارگان های نظارتی بر بحث کیفیت مواد غذایی باعث رشد صنعت و آرامش مصرف کننده است، عنوان کرد: شرکت پگاه فارس بابیش از شش دهه فعالیت ازبزرگترین ترین واحدهای لبنی در استان فارس و جنوب کشور است که همواره در تولید محصولات سلامت محو پیشرو است.

علی پور دریافت تأییدیه واحد تولیدی دانش بنیان و نوآور بعنوان تنها واحد تولیدی صنایع شیر ایران در دو محصول از معاونت علمی و فن آوری و اقتصاد دانش بنیان را از دیگر افتخارات این شرکت برشمرد که با همت وتلاش کارکنان متعهد ومتخصص شرکت بدست آمده است.

مدیرعامل شرکت لبنی پگاه فارس با اشاره به اینکه درحال حاضر  شرکت پگاه فارس دارای بیش از ۱۲۰ پروانه بهداشتی ساخت فعال وبیش از۲۵ پروانه ومجوز کاربرد علامت استاندارد اجباری وتشویقی است، عنوان کرد: از این جهت در صنایع غذایی جنوب کشور بی‌رقیب هستیم.

براساس این گزارش در همایش روز جهانی استاندارد شرکت لبنی پگاه فارس در بین بیش از۸۰۰ واحدهاصنعتی مفتخر به دریافت لوح واحد نمونه استاندارد و مدیر کیفیت آن نیز بعنوان مدیر کیفی برتراستان معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.