رییس شورای اصلاح طلبان رسانه های فارس:این شورا از استانداری سید محمد احمدی حمایت می کند

خبر پارسی – رییس شورای اصلاح طلبان رسانه های فارس با بیان این مطلب که این شورا از مطرح شدن نام سید محمد احمدی به عنوان گزینه نهایی وزارت کشور برای قبول مسئولیت استانداری فارس حمایت می کند افزود:به طور حتم طولانی شدن روند انتخاب استاندار فارس که با اهداف خاص برخی افراد صورت گرفته است باعث می شود که عقب ماندگی های این استان صد چندان شود.
بهمن حاجات نیا افزود:البته با شناختی که از دولت تدبیر و امید وجود دارد معتقدیم این دولت اجازه نخواهد داد تا برخی فرصت سوزی ها باعث شود تا پاسخ مناسبی به رای مردم داده نشود.
وی ادامه داد: آنچه در ماه ها و بویژه هفته های اخیر از سوی برخی افراد در روند انتخاب استاندار فارس صورت گرفته است با پیام مردم در انتخابات همخوانی ندارد و صرفا نشان دهنده وفاداری برخى از نمایندگان و مقامات به دولت پیشین است، اما باید توجه داشت که اصرار بر چنین رویه‌ای، این خطر را ایجاد می‌کند که فارس از داشتن مدیران باتجربه، اعتدال گرا، توانمند و مطرح در سطح ملی محروم شود.
وی ادامه داد:اما اکنون معتقدیم به برکت رای مردم وتدبیر دولت، جوانه‌هایی از امید برای بهبود اثرات حاصل از سوء‌مدیریت‌ها گذشته دردل‌ها به وجود آمده است و می تواند با حضور دکتر احمدی به عنوان نماینده عالی دولت در استان فارس نقطه شروع یک حرکت تازه برای شکوفایی استعداد‌ها و پتانسیل‌های این استان لقب بگیرد.
بهمن حاجات نیا افزود:شورای اصلاح طلبان رسانه های استان فارس با اعتقاد به توانمندی ، تدبیر ، اعتدال و روحیه اصلاح طلبی و با اتفاق نظر ، از انتخاب دکتر سید محمد احمدی به عنوان استاندار فارس حمایت می کند و معتقد است این انتخاب به معنایی همسویی تصمیمات دولت و وزارت کشور با رای مردم در انتخابات اخیر است.
وی افزود:این شورا معتقد است مخالفان دولت که گمان می برند صاحب موقعیت و نفوذ هم هستند باید با درک درست از وضع جدید، خود را برای پذیرش استانداری از سنخ فکری «دولت تدبیر و امید» آماده کنند و از هم اکنون برای تعامل و همکاری با مدیران جدید دولت آمادگی لازم را در خود ایجاد کنند.
وی با اشاره به سوابق موفق سیاسی ودیپلماتیک سید محمداحمدی افزود:کاندیدای نهایی پذیرش مسئولیت استانداری فارس دارای سوابق درخشان بسیاری در لایه های مختلف مدیریت سیاسی از بخشداری و فرمانداری گرفته تا معاونت استانداری و کارداری سفارت جمهوری اسلامی در برخی کشورها برخوردار است، که تجارب امور اجرایی و سیاسی وی نیازی به آزمون و خطای جدیددراستان نداشته چراکه وی ازتوانایی های تمامی چهره ها و نیروهای مناطق و استعداد های استان مطلع است .
به اعتقاد وی این شناخت کامل احمدی از منابع انسانی و پتانسیل های استان فارس منتج به برنامه ای کارابرای پیشرفت استان و استفاده استعدادهاو توانمندی های موجود خواهد شد.
حاجات نیا ادامه داد: ما بر این باور هستیم که با حضور دکتر سید محمد احمدی و با اتکا به دانش، تحصیلات ، توانمندی های مدپریتی و شخصیت فرهیخته وی و روحیه اعتدالی او و شناخت و سابقه همکاری در فضای فرهنگی و رسانه ای استان حمایت قاطبه اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه استان را به همراه خواهد داشت و اقشار یاد شده در حمایت از ایشان از هیچ کوششی فروگذار نخواند کرد.
رییس شورای اصلاح طلبان فارس ابراز امیدواری نمود که دولت باانتخاب و معرفی گزینه مورد وثوق اکثریت اقشار مختلف جامعه گسترده فارس ضمن مرتفع نمودن مطالبات به حق اصحاب هنر،رسانه و فرهنگ و ادب استان فارس زمینه را برای شکوفایی هرچه بیشتر این استان فرهنگ پرور را فراهم سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.