خبر درگذشت احسان علیخانی تکذیب شد

به گزارش خبرپارسی در ویژه برنامه المپیک شبکه ورزش مهدی توتونچی خبر مرگ احسان علیخانی را اعلام کرد. لحظاتی پیش خبر درگذشت احسان علیخانی توسط مجری شبکه ورزش به اطلاع بینندگان رسید اما خوشبختانه این خبر لحظاتی پیش توسط شهرام شکیبا از نزدیکان وی تکذیب شد.

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته خودش بهترین دوستش است. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌مند شده. اولین برنامه زنده اش در سال ۱۳۸۰ بوده. او اجراهایی مانند صبح آمد و ماه عسل و… را برعهده داشته است. او در دفتر یکی از فیلمسازان به عنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس به تلویزیون وارد شد و به ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستند های کوتاه مشغول شد. اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

گفتنی است مهدی توتون‌چی، مجری صدا و سیما، در برنامه زنده “شایعه مرگ” همکارش [احسان علیخانی] رو اعلام کرد، بدون این‌که از صحت و سقم خبر مطلع باشد.

 

احسان-علیخانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.