برای حضور نمایندگان فارس در لیگ برتر همه آستین ها را بالا بزنند

خبرپارسی – معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس :برای حضور نمایندگان فارس در لیگ برتر همه باید آستین ها را بالا بزنند

احمد احمدی زاده که بعد  از ظهر امروز یکشنبه ۲۳ تیرماه در جلسه هماهنگی و بررسی مسائل امنیتی مسابقات چهار جانبه فوتبال یادواره گرامیداشت ۱۵ هزار شهید والامقام استان فارس سخن می گفت با تاکید بر نقش ورزش در ایجاد نشاط ،شادی و امنیت در جامعه افزود:هزینه کردن در ورزش ریل گذاری برای سلامت و امنیت روانی جامعه است.

وی با استقبال از برگزاری این رقابت چهارجانبه بر لزوم بسیج تمام امکانات در راستای صعود نمایندگان فارس به لیگ برتر فوتبال کشور افزود:در چند فصل گذشته نیز اداره کل ورزش و جوانان تلاش های زیادی را برای تحقق این خواست مردم فارس انجام داد، اما باید قبول کنیم که رسیدن به این خواست مستلزم یک عزم عمومی در سطح استان است.

معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس در این نشست که مدیر کل ورزش و جوانان، نمایندگان صداو سیما،بنیاد شهیدو اعضای کمیته امنیتی ورزش استان نیز حضور داشتند با بیان اینکه به جای سیاه نمایی باید به دنبال هم افزایی در مسیر رشد و توسعه بود افزود: همه ما باید به این موضوع مهم فکر کنیم که صعود نمایندگان فوتبال فارس به لیگ برتر منجر به تقویت همگرایی و تضعیف واگرایی در استان می شود.

احمدی زاده دربخش دیگری ازسخنانش ورزش را عامل مهم ایجاد نشاط در اجتماع خواند و افزود:  عملکرد اداره کل ورز ش و جوانان در دولت یازدهم و دوازهم چشمگیر، توسعه محور و قابل دفاع است.

وی نگاه عدالت محور در توسعه زیر ساخت های ورزشی را ویژگی مهم عملکرد دولت در حوزه ورزش و جوانان در استان فارس عنوان کرد و افزود:دیدن لبخند رضایت مردمی که تا سالها قبل از داشتن حداقل های ورزشی در روستاهای استان محروم بودند با هیچ معیار و متری قابل سنجش نیست.

معاون سیاسی امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس درادامه با اشاره به مطرح شدن مباحثی درخصوص ارتقاء یافتن  مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان فارس و حضور وی در پایتخت نیز گفت: «کامیاب» از مدیران موفق دولت در استان فارس است وصلاح و  مصلحت استان برادامه حضور وی در فارس، خدمت به مردم شریف این استان وتکمیل پروژه های ورزشی فارس  است.

گفتنی است مسابقات چهار جانبه فوتبال یادواره گرامیداشت ۱۵ هزار شهید والامقام استان فارس با حضور ۴ تیم فجر شهید سپاسی شیراز، پارس جنوبی جم، شاهین شهرداری بوشهر و گل گهر سیرجان از  ۲۸ تا ۳۱ تیرماه امسال به میزبانی شیراز در ورزشگاه حافظیه این شهر برگزارمی شود.

قرار است در حاشیه این مسابقات از خانواده ی شهدای ورزشکار نیز تجلیل به عمل آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.