ایمانیه برای ماندن در پستش تلاش می کند؟ تلاش اصول گرایان فارس برای ماندن در زیر آفتاب!

خبر پارسی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز پس از ۸ سال از ریاست خود بر این دانشگاه همچنان علاقمند است سمت خود را حفظ کند.
پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتصاب وزیر بهداشت بسیاری از روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور که ادامه مدیریت خود را در خطر دیده اند تلاش می کنند همچنان در سمت خود باقی بمانند! در این میان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گوی سبقت را از سایرین ربوده و در این راستا از هیچ گونه تلاشی فروگذار نکرده است.
دکتر محمد هادی ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز که گفته می شود از اعضای پشت پرده جبهه پایداری در استان فارس است در سال ۱۳۸۴ با حمایت قاطع دکتر لنکرانی به این سمت منصوب شده و طی ۸ سال ریاست دانشگاه با از میان برداشتن دانشجویان منتقد ،تعطیلی کانون ها و نشریات و تشکل های مستقل دانشجویی، حاکم کردن فضای بسته و محدود و تزریق عناصر نالایق اما همسو به عنوان هیات علمی و… جو سنگینی امنیتی بر دانشگاه حاکم کرد.
گفته می شود وی که به نظر می رسد این روزها باید غزل خداحافظی را از مدیریت دانشگاه بخواند با فشار بر اعضای هیات علمی و القای شایعاتی مبنی بر ابقای قریب الوقوع توسط وزیر جدید بهداشت سعی در جمع آوری طومار در حمایت از خود دارد.
از دانشگاه خبر می رسد در این بین، اساتیدی که حاضر به همراهی نشده اند را با واسطه قرار دادن شخصیت های منتفذ استانی وادار به امضا می کند!اخبار رسیده حکایت از آن دارد در اقدامی دیگر وی به رییس دفتر خود دکتر خباز شیرازی ماموریت داده است تا با احضار روسای شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های استان، از بین کارکنان شبکه ها و چهره های پرنفوذ شهرستان ها در حمایت از خود امضا جمع نمایند.
اگر این اخبار صحت داشته باشد باید گفت این سناریو مسبوق به سابق بوده است، به نحوی که هر گاه دکتر ایمانیه تحت فشارهای دانشجویی جهت استعفا قرار گرفته به این گونه اقدامات دست زده است.
در پایان این سئوال مطرح است که آیا دکتر ایمانیه عملکرد خود را در حوزه سلامت رصد کرده است؟به عملکرد خود چه نمره ای می دهد؟آیا قضاوت را بر عهده داوران بی طرف گذاشته است؟همه می دانند که دکتر ایمانیه هیچ نیاز مالی به موقعیت سازمانی اش ندارد که اتفاقا درآمد مالی او از طبابت بیشتر است اینکه چرا او پس از ۸ سال همچنان علاقمند به ادامه فعالیت در سمت خود است را باید در مناسبت های سیاسی جست و جو کرد.آیا اصولگرایان در استان فارس پس از ۸ سال همچنان دنبال جایی زیر آفتاب می گردند؟البته قلمرو حوزه سلامت همواره جایی زیر آفتاب دارد!

27 دیدگاه برای “ایمانیه برای ماندن در پستش تلاش می کند؟ تلاش اصول گرایان فارس برای ماندن در زیر آفتاب!

 1. درود بر شما

  روز رفتن ایمانیه از سیستم درمانی فارس روز جشن است
  باید در این روز به درگاه خداوند بزرگ برای رفتن این مدیر نالایق سپاسگزاری کرد
  من این روز را با پخش شیرینی جشن می گیرم
  البته ای کاش چنین مدیران بی کفایتی به پای میز محاکمه کشیده شوند تا دردهای بیماران هم کمی کاهش یابد و عبرتی شود برای مدیرانی که نگاه سیاسی به پیرامون خود دارند.

 2. به هیچ وجه فکر نمی کردم پس هز 8 سال خوردن و بردن جناب دکتر ایمانیه و همراهان هنوز هم مایل به ماندن باشند آخه یکی نیست به این خباز بگه دیگه چه ….. نخوردی که کمته؟ 

 3. یک بار تو دفتر یکی از اساتید بودم دیدم از طرف حراست اومدن و با لحن تهدید امیزی از یکی از اساتیدمون واسه بیانیه ای که ایمانیه دستور داده بود امضا گرفتن. البته قضیه مال 3-4 سال پیشه ونه الان و من نمی دونم متن اون چی بود ولی دو دیالوگ و به وضوح شنیدم: دکتر ایمانیه فرمودن این و بیاریم خدمت شما، 2- الان زمانیه که سره و ولایی از ناسره و ضد ولایت فقیه مشخص خواهد شد. امضا نمی کنید؟!
   استاد بیچاره ما هم بدون اینکه بدونه چیه و بخونه امضا کرد .  از این کثافت کاری ها زیاد داره ایمانیه.

 4. قدیما هر چی گفتیم: ایمانیه حیا کن / صندلی و رها کن حیا نکرد.
  الان : صندلی حیا کن / هادی جونو رها کن.
  صندلی جان پیام رای مردم و بشنو….

 5. از امام جمعه بعیده ،که هی به این ور انور زنگ بزنن واسه ایمانیه امضا جمع کنه.

 6. صدا وسیمای فارس هم به لیست اضافه کنید اینروزا صدا و سیما هر روز به بهانه های مختلف ایمانیه رو پخش می کنه و ازش تعریف می ده

 7. هر سری دکتر ایمانیه برای مظلوم نمایی، استعفای سوری می داد، کسانی که مامور کرده بود در حمایت ازش امضا جمع کنند به نحوی برخورد می کردند که ما بر خلاف میل و رغبت خودمون چاره ای جز امضا نداشتیم. شما خودتون در نظر بگیرید یک کارمند که نون زن و بچه اش از شغلش داره تامین میشه چه چاره ای داره؟ به راحتی بلایی سرش میارن که از زندگی میوفته. امیدوارم این بار دیگه وزیر چنین فرد ی رو ابقا نکنه و داد ما ازش گرفته بشه.

 8. ایشون آنقدر جایگاه ریاست دانشگاه را پایین آوردند که در بیمارستان نمازی راه می رفت و به حجاب پرسنل گیر می داد 

 9. سلام 
  واقعا لایق نیستید جوابتون رو هم بدیم. 
  جواب ابلهان خاموشی است.
  خاک  پای استاد هم می ارزه به صد تای شما
  ان شاء الله خدا اجر استاد رو بده

 10. سلام. واقعا وقتی خبر رو خوندم دلم سوخت . از مظلومیت دکتر ایمانیه. چقدر بعضی ها ناعادلانه قضاوت می کنند. فضایی که توی او دانشجو محوری موج می زنه چطور بعضی ها میتونن اون رو امنیتی جلوه بدهند. حیف این همه تلاش دکتر برای استان. واقعا متاسفم.

 11. خواننده عزیزی که برای ایمانیه دلسوزی می کنی دلت برای اون دانشجوی پزشکی ای بسوزه که ایمانیه سال چهارم از دانشگاه اخراجش کرد ، دلت برای اون دهها دانشجویی بسوزه که با حکم کمیته انضباطی ایمانیه  فقط به خاطر یک انتقاد یک ترم و دو ترم و… از درس محروم شدند ، دلت برای اون دانشجویانی بسوزه که توان اجاره منزل نداشتند و ایمانیه به خاطر منتقد بودن از خوابگاه اخراجشون کرد، دلت برای اون دانشجویان و کارمندانی بسوزه که روزانه به حراست احضار میشن و تهدید می شن، دلت برای اون بیماران خاصی بسوزه که برای دارو تجمع می کنندو حراست ایمانیه با مشت آهنین جوابشونو می ده و…….. این نونی که تو از چاپلوسی ایمانیه می خوری به خدا حلال نیست

 12. دانشجو محوری؟!!!
  دانشجو و دانشگاه را ایمانیه به مسلخ برد و همچنان از دانشجومحوری دم می زنید؟! اگر دین ندارید لااقل در دنیایتان آزاده باشید

 13. درود بر لایقترین مدیر استان دکتر محمد هادی ایمانیه/عزت وذلت دست خداست دوستان.ایمانیه از هیچ تلاشی جهت ارتقا پیشرفت بهداشت ودرمان این استان در یغ ننمودانصافم چیز خوبیه

 14. محل کار ما فضایی بسیار تشویش اور دارد بطوریکه من و همکارانم هر روز از سوی مدیریت مورد اهانت و توهین قرار  میگیریم و هیچ راهی نداریم جز بغض و سکوت  .امیدوارم همه چیزها که نه حداقل این درست بشه.امام زمان کمکم کن

 15. من و خانوده ام بسیار مدیون دکتر ایمانیه هستیم .چون اون واقعا برای درمان پسر من تلاش کرد و در درمان او نقش بسزایی داشت .

 16. دکتر ایمانیه یکی از دانشجو محورترین مدیران دانشگاه هست.اینومن نمیگم. بیشتر اساتید و کارکنان بهداشتی و سلامت میگن.حتی یکی از استادامون(دکتر خسرو قاسمیان)به شوخی گفت که ما هر وقت نامه ای به دکتر ایمانیه میخوایم بدیم رو پاکت نامه مینویسیم دانشجو تا زودتر جواب داده بشه!!!

 17. ایمانیه میدونه که بیشترین اجحاف و تهدید و زورگویی رو در مورد نسل جوان و کم سن و سال یعنی دانشجو ها میتونه اعمال کنه به همین خاطر هم دو دستی به پستش چسبیده…

 18. خدا خیرش نده،
  عجبم از این دولت که این همه وعده داد بهمون آخرم هیچ کار نکرد.
  ایمانیه نماد افراط ، و دولت اعتدال هیچ کاری نمی‌تونه بکنه در موردش،واقعا مسخرست.
  ایمانیه،اگرم با این زوری که میزنی‌ تونستی بمونی‌ بدون همیشه نفرینت می‌کنیم و با چشم گریون از خدا ذلتتو میخوایم!

 19. من یکی از کارمندان مطلع از عملکرد دکتر ایمانیه از دوران ریاست ایشان در بیمارستان نمازی، معاونت درمان ،معاونت پشتیبانی و ریاست دانشگاه علوم پزشکی فارس می باشم اگر هیات واقعی بازرسی از وزارت بهداشت و یا سازمان بازرسی به دانشگاه اعزام شوند آن قدر مطالب از فجایع ایشان سراغ دارم که منجر به حد وی درملا عام (روبروی ساختمان مرکزی دانشگاه) می گردد.از جمله تاراج بیت المال استخدام خلاف قانون از هم باندی های خودش ،ظلم و بی عدالتی در حق کادر هیات علمی ، دانشجویان و کارکنان که خط فکری آنها بر خلاف خط فکری دکتر ایمانیه بوده و می باشد اگراحمدی نژاد در 8 سال اقصاد ،فرهنگ و سیاست خارجی را نابودکرد دکتر ایمانیه بهداشت و درمان فارس را مورد تاراج هم مسلکی های خود قرار داده است .

 20. واقعا متاسفم که در موردصبورترین و پرتلاش ترین مدیر استانی که دلسوزانه از ساعات اول صبح تا انتهای شب در تلاش برای خدمت به محرومین بوده است و اثار رنج از بی منطقی ها بر چهره شان هویدا است اینگونه قضاوت کنیم.از کجا به نا حق استاد ایمانیه را متهم به تلاش برای ماندن میکنید؟از طرفی من خود رئیس شبکه شهرستان بوده ام و همیشه استاد در ملاقاتهای کاری و شخصی اولویت را با دانشجویان داده اند نه به مدیرانی مثل بنده.که این همواره موجب نگرانی ما مدیران میشد.بنده اکنون دیگر از مدیریت فاصله گرفته ام ولی خلوص و پاکی استاد از طرفی و خواندن این حرفهای ناحق از سوی دیگر اشکم را جاری ساخت…خدا خادمین واقعی ملت را ماجور و حفظ نماید..و ما را قدر دان انان..

 21. هررییسی هم موافق داره هم مخالف دکترایمانیه هم ازاین قانون مستثنی نیست وزحمات بسیارزیادی هم کشیده ولی مشخصه که اگه ریاست طولانی بشه فرددچارخطا میشه.متاسفانه درحال حاضرپارتی بازی وباند بازی حرف اول رو میزنه. چه ایمانیه بخواد چه نخواد دوران ریاستش سرتاسربی عدالتی و پارتی بازی وحق کشی بوده انهم توسط مشاوران ومعاونینش.

 22. علی آقا مدیرش بودی ,بدشو که نمیخای پست بهت داده امتیاز داده , پاداشهای کلان داده ,به من بده از این بهتر بلدم حرف بزنم , واقعا این تیپ ظاهریش به یه پزشک میخوره؟ شاید ۲۰ سال باشه یه برس به موهاش نکشیده , دکترای خوش تیپ و جنتلمن را میببنی اینو میبینی …………..ولم کن تو راخدا شما فقط دعا کنید بره چون خودش گفته دعا کنید برم بلد نیست استعفا بنویسه …….خدایا منو ببخش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.