اختتامیه مسابقات استعدادیابی فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد

مرحله استانی مسابقات فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد توسط قرارگاه تحول و توانمند سازی محلات۲۰۲۰ با همکاری خانه‌های احسان به میزبانی شهر شیراز برگزار شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در فارس در حاشیه برگزاری این رویداد، گفت: در مسابقات فوتبال خیابانی فارس در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ سال تعداد ۵۲۶ نفر در قالب بیش از ۹۰ تیم ساماندهی و در این مسابقه با هم رقابت کردند.

او گفت: در این مسابقات که در مجموعه ورزشی کارگران شیراز برگزار شد، تیم شهیدچمران از شهرستان شیراز و تیم کیان از شهرستان فسا به مرحله کشوری راه یافتند.

پورنورعلی در ادامه توضیح داد: بازی و رقابت‌ها اول در سطح محلات شهرستان‌ها برگزار و تیم‌های اول هر رده سنی به مرحله استانی پیدا کردند که این مسابقات به مدت یک‌ماه به طول انجامید.

او گفت: این مسابقات با محوریت خانه‌های احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و سازمان بهزیستی استان برگزار شد.

این مقام مسئول بیان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در راستای محرومیت‌زدایی در زمینه‌های مختلف ورود کرده و توانمندسازی محلات را از طریق خانه‌های احسان در دستور کار قرار داده است.

پورنورعلی با بیان اینکه ۱۲ خانه احسان در سطح شهرستان شیراز راه اندازی شده که در زمینه توانمندسازی محلات در ابعاد مختلف مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مردم هستند، افزود: هزینه در زمینه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی سرمایه‌گذاری است و همه باید در این راستا جهادی تلاش کنیم که جوانان و نوجوانان عزیزمان از این آسیب‌ها مصون باشند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در فارس با اشاره به اینکه قرارگاه توانمندسازی محلات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، هر ساله اقدام به برگزاری مسابقات فوتبال خیابانی در راستای شناسایی استعداد‌های فوتبالی، ایجاد شادی و نشاط و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در محلات حاشیه شهر‌های می‌کند، تصریح کرد: هدف اصلی از اینگونه اقدامات یاری دادن محلات حاشیه و کم برخوردار شهر‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.