آمادگی جسمانی فارس رتبه برتر کشور را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی هیا ت ورزش های همگانی استان فارس در حاشیه مراسم روز پزشک در بیمارستان نمازی برگزار شد، مریم جوانمردی نائب رئیس هیات ورزش های همگانی استان فارس در جمع خبرنگاران گفت در گردهمایی و مجمع سالیانه انجمن آمادگی جسمانی جمهوری اسلامی ایران که در تهران تشکیل شد استانهای تهران فارس و اصفهان به عنوان استان های برتر کشور در سال ۱۴۰۰ معرفی و از نمایندگان آنها تقدیر به عمل آمد در این مراسم از چهره ماندگار آمادگی جسمانی کشور از جمله اکبر مالکی دکتر مسعودی و دکتر و سالخورده نیز تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: از جمله شاخص های ارزیابی، اجرای مطلوب طرح های ملی در در دوران کرونا و جلوگیری از کم تحرکی و برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت و کارگاههای بهروز و سمینار های کشوری و کسب مدال های قهرمانی مسابقات و همچنین جذب مخاطب حداکثری نیز بوده است .

جوانمردی در این در این رابطه از همکاران خود هیئت رئیسه و مسئولین کمیته های متناظر استانی مربیان و ورزشکاران تشکر و قدردانی کرد.

او در ادامه بیان کرد: انجمن آمادگی جسمانی در استان ها بیش از ۲۰ کمیته و ۱۰ گروه رشته ورزشی تحت پوشش دارد که به جهت گستردگی آن و توسعه فعالیت ها طی تصمیم اخیر وزارت ورزش و جوانان این انجمن به فدراسیون تبدیل شده است و فعالیت خود را به صورت مستقل آواز خواهد کرد .

جوانمردی در پایان از سیروس پاک فطرت، رئیس سابق هیئت ورزشهای همگانی که با تلاش و حمایت های همه جانبه ایشان هیئت ورزش های همگانی و انجمن آمادگی جسمانی فارس در ارزیابی های سال ۱۴۰۰ در رتبه اول کشوری قرار گرفت قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.