آغاز فعالیت کارگاه‌های اوقات فراغت کانون فارس با شعار “تابستونتو بساز”

ثبت‌نام در کارگاه‌های اوقات فراغت کانون با شعار «تابستونتو بساز» در مراکز کانون فارس آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان فارس، ثبت‌نام کارگاه‌های اوقات فراغت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، با بیش از ۶۰ فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی، مهارتی و علم و فناوری با شعار 《تابستونتو بساز》 آغاز شده است.

 

ثبت نام در این فعالیت ها با هدف شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان، و بر اساس ارزش‌ها و نظام تعلیم و تربیت اسلامی و غنی‌سازی اوقات فراغت آنها با طراحی و اجرای برنامه‌های خلاق و با رویکردهای تربیتی، دینی، خانواده‌محوری، نوجوان ‌محوری، مرکز‌محوری و جذب و پایدارسازی اعضا به ویژه نوجوانان، افزایش دایره مخاطبان، مداخله همراهی و بهره‌مندی موثر خانواده‌ها در فعالیت‌های کانون، و بهره‌مندی از ظرفیت گروه‌های جهادی فعال در حوزه آموزشی و … در سراسر کشور آغاز شده است.

 

بر اساس این خبر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس بیش از ۱۰۰ عنوان کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی، مهارتی و علم و فناوری را در ۵۴ مرکز فرهنگی‌هنری ثابت، سیار و پستی کانون برای مخاطبان ۶ تا ۱۸ سال تدارک دیده است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری به نزدیک‌ترین مرکز فرهنگی‌هنری کانون به محل سکونت‌ خود از عناوین، زمان تشکیل و هزینه کارگاه‌ها مطلع و جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

گفتنی است هم‌اکنون کارگاه‌های فصل بهار و کارگاه‌های یک‌ماهه خردادماه نیز در مراکز فرهنگی هنری استان فارس در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.