خانه » اجتماعی » پاریس کوچیکه در سومین شهر مذهبی ایران! / پک به قلیان می زنند، دل می دهند و قلوه می گیرند!/سفره خانه های سنتی با منوهای فرنگی!/اینجا سفره خانه سنتی است چوب حراج به غیرت زده اند…

پاریس کوچیکه در سومین شهر مذهبی ایران! / پک به قلیان می زنند، دل می دهند و قلوه می گیرند!/سفره خانه های سنتی با منوهای فرنگی!/اینجا سفره خانه سنتی است چوب حراج به غیرت زده اند…

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=6646

خبر پارسی – فرزاد صدری – پک عمیقی به قلیان می زند و رژ لب براقش نی قلیان را قرمز می کند. دوست پسرش خوشحال از نی ماتیکی قلیان، آن را از دختر می گیرد و با ولع خاصی نی ماتیکی را چنان در دهان فرو می برد که گویی … می جود! دود قلیان را بیرون می دهد و می گوید: طعم سیب ترش تنباکو با عطر دل انگیز … رو نی قلیون مستم کرد! دختر خنده بلندی می کند و می گوید:تازگی ها شاعر هم شدی و پسر جواب می دهد چشمای خمارت پشت هر پک قلیون، هر جوونی رو شاعر می کنه!دختر لبخندی می زند غرق در رویا و دود قلیون می شود….

www.dustaan.com-قلیان-کشی-دختر-شیرازی-تیتر-یک-یاهو-شد
به گزارش خبر پارسی سفره خانه های سنتی شیراز در مسیر صنایع تا گلستان و جاده سپیدان مملو از دختران و پسرانی است که به عشق چند پک قلیان و چند سیخ جگر ،دل می دهند و قلوه می گیرند!پیتزا می خورند و کاپ بستنی سفارش می دهند و به کافی شاپ های سطح شهر که نظارت بیشتری می شوند پوزخند می زنند.
هرکدام از این سفره خانه ها اسمی دارند از پاریس کوچیکه گرفته تا بهشت موعود!آنجا نه اماکن حضور دارد و نه از سختگیری های دستگاه های متولی سلامت خبری هست.نامت که سنتی باشد کافی است!نامت که سنتی باشد موسیقی پاپ و جاز و رپ و قهوه و نسکافه و پیتزا هم سنتی می شوند!نامت که سنتی باشد موهایت را می توانی مش بزنی و های لایت و فر و شنیون کنی و رنگ موی نسکافه ای و کاهی و ماه گونی و شرابی بزنی و بلند از پشت سر یا جلو آویزانشان کنی و به بهشت موعود و پاریس کوچیکه پا بگذاری!
اینجا سفره خانه سنتی است جایی که شما لابد مجوز تعارف قلیان را داری!اینجا گذر هنر نیست تا مدعیان ارزشمداری ۴ تار مو را بهانه کنند و همه کاسه کوزه های بد حجابی را بر سر مدیر فرهنگ بشکنند! اینجا بالای سر هر سفرخانه نوشته: «ورود افراد مجرد ممنوع» تا پسران خیلی راحت دست دختران را بگیرند و از تجرد بیرون بیایند! اینجا سفره خانه سنتی است و رئیس «پایدار» دانشگاه علوم پزشکی لابدلزومی نمی بیند برای سلامت جوانان شهر دل بسوزاند و قلیان را ممنوع کند او کماکان غصه حجاب دانشجویان دانشگاهش را می خورد و لابد اصلا برایش مهم نیست که دختران و پسران این شهر در سفره خانه های سنتی سرطان را پک می زنند و مو افشان می کنند!

IMG11172829
اینجا سفره خانه سنتی است و شما مجازید هر نوع موسیقی پاپ و راک و جاز و درام بنوازی و گوش فرا دهی!اینجا نمایشگاه مد است تابستانه و زمستانه!مدیر فرهنگ و ارشاد حقا کار غلطی می کند که گذر هنر راه می اندازد و جوانان را از پای بساط قلیان به پای هنر می نشاند!
اینجا سفره خانه سنتی است و هیچ مدیر سلامتی برای عرضه سرطان به جوانان محاکمه نمی شود و کک هیچ نهادی برای این همه لاابالی گری و ولنگاری نمی گزد!اینجا سفره خانه سنتی است و پیدا شدن مو در کوبیده مشتریان اصلا ربطی به مدیر سفره خانه ندارد که مجوزش را بهداشت صادر کرده!

۵۸۵۷۱۶۴۸۲۹۴۵۷۶۴۸۴۱۰۶
اینجا سفره خانه سنتی است تنباکو چی میل دارید؟تنباکو از همه مارکش موجود است. «الواحه» همه طعم هاش عالیه اما سر درد میاره گفته باشم الواحه بوی خوبی هم داره!
«الفاخر » سیب ترش و هندوانه و انگورسیاهش معروفه …
«النخله» پرتقالی و کاپوچینوش عالیه
«لیالینا طلاییم هم که همه طعم هاش از همه نظر عالیه
اینجا سفره خانه سنتی است چه نوع رنگ مویی دوست دارین؟شفقی؟قرمز گوجه ای؟عنابی؟شرابی روشن؟شیر شکری؟هلویی روشن؟کهربایی باز ؟ماه گونی؟بادمجونی یا حنایی روشن….مدل چی؟…
اینجا سفره خانه سنتی است چوب حراج به غیرت زده اند یک وقت از گذر هنر خرید نکنید قیمت ها آنجا گران است!!

2 دیدگاه

  1. اینجا شیراز است
    کسی برای اینکه از مدیری دفاع کند و به او حالی داده باشد و متلکی به یکی دیگر بپراند، گیر میدهد به قلیان! به تنها دلخوشی جوانان شهر!

  2. تیتر رو که خواندم فکر کردم میخواهی از قلات بگویی!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme