خانه » اجتماعی » تجمع پرستاران بیمارستان رجایی شیراز در اعتراض به طرح قاصدک/ مدیر نزدیک به ایمانیه پرستاران را تهدید و به آنها توهین کرد

تجمع پرستاران بیمارستان رجایی شیراز در اعتراض به طرح قاصدک/ مدیر نزدیک به ایمانیه پرستاران را تهدید و به آنها توهین کرد

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=8344

خبر پارسی -نقل از صیح شیراز- پرستاران بیمارستان رجایی شیراز در اعتراض به اجرای طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد (طرح قاصدک) در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در محوطه بیمارستان تجمع کردند. بلافاصله پس از تجمع درب های بیمارستان بسته شد و از ورود دوربین های صدا و سیما به بیمارستان خودداری شد.
در ابتدای تجمع دکتر خوارزمی مدیر بیمارستان در جمع معترضین حاضر و از آنان خواست که مشکلات خود را بیان کنند اما پرستاران خواستار حضور رئیس بیمارستان شدند. دکتر شهرام بلند پرواز رئیس بیمارستان ساعتی پس از شروع تجمع در جمع معترضین حاضر شد.

IMG-20150709-WA0023

به گفته ی تعدادی از معترضان وی به جای گوش دادن به اعتراضات پرستاران ، به معترضین گفت هر چه سریعتر به بخش های خود برگردند اما با مقاومت پرستاران وی تهدید کرد که در حال تهیه ی لیست پرستاران  تجمع کننده است و به شدت با معترضین برخورد خواهد کرد کرد. باز هم تهدید رئیس بیمارستان کارگر نیفتاد تا این بار وی خطاب به پرستاران از الفاظی استفاده کرد که  از بیان آن معذوریم است .این الفاظ توهین آمیز خشم شدید پرستاران را برانگیخت. در نهایت تجمع مسالمت آمیز  پرستاران با قرائت بیانیه ای پایان پایان یافت و معترضان  ضمن درخواست عذر خواهی دکتر بلند پرواز بر پیگیری حواسته های خود تا حصول تاکید کردند. پرستاران معترض تاکید کردند چنانچه رئیس بیمارستان عذر خواهی نکند در ساختمان مرکزی دانشگاه تجمع خواهند کرد.
گفتنی است دکتر شهرام بلند پرواز جراح و از مدیران نزدیک به دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز است. وی پیش از ریاست بیمارستان رجایی به مدت ۵ سال معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود.

IMG-20150709-WA0024

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme