آلزایمر شیرین در کارخانه کافر سازی

۱-خبرپارسی_یک خانمی نقل می کند: بعد از تموم شدن جلسه از هتل خارج شدم و شروع به گشتن دنبال سوئیچ ماشینم کردم، سوئیچ توی کیفم یا جیبم نبود. برای جستجو سریع به سالن جلسه برگشتم، سوئیچ اونجا هم نبود. یهو فهمیدم توی ماشین جا گذاشتم.
شوهرم بارها تکرار کرده که سوئیچ رو توی جا سوئیچی نذار.
من نظرم اینه که جا سوئیچی بهترین جاییه که سوئیچ گم نمیشه. اما به نظر اون باعث سرقت آسون ماشین میشه.
واسه رسوندن فوری خودم به پارکینگ ماشینها عجله کردم و وقتی رسیدم به نتیجه ترسناکی دست یافتم. چونکه نظر اون درست بوده! پارکینگ خالی بود!!
بلافاصله با نیروی انتظامی تماس گرفتم تا بهشون خبر بدم که ماشین به سرقت رفته و از اسمم،ویژگیهای ماشین و جایی که در اونجا ایستادم و از این جور چیزها، بهشون خبر دادم و اعتراف کردم من سوئیچهام رو توی ماشین جا گذاشتم.
بعد کارهای خیلی سخت رو شروع کردم، در حالیکه هوشیاری به خرج دادم به شوهرم زنگ زدم و بهش گفتم: عشق من!
(من معمولا اونو “عشقم” صداش نمی کنم. اما اینطور موقعها این لفظ و استفاده میکنم)، سوئیچ رو توی ماشین جا گذاشتم و ماشین به سرقت رفته.
مدتی سکوت حکمفرما شد. در این بین فکر کردم تماس قطع شده، اما در حالیکه فریاد میکشید صداش رو شنیدم: احمق!!! امروز من تو رو به هتل رسوندم.
حالا وقتشه که ساکت بشم، در حالیکه شرمسار بودم بهش گفتم: خوب! ممکنه بیایی منو ببری؟
یه بار دیگه فریاد کشید: میام، اما بعد از اینکه این مامور انتظامی رو قانع کنم که من ماشینتو ندزدیدم!!!
۲_برخی تهران را شهر طلاق و قتل و غارت و بی حجابی معرفی کرده و علت رای تهرانی ها به لیست امید را در این تک عامل دیده اند.
۳-همین برخی ها فراموش کرده اند صدا و سیمایی که تمام قد در خدمت جناح آنها بوده در ایام انتخاب اتفاقا بدش نمی آید از بی حجاب ها و… هم مصاحبه مثبت انتخاباتی بگیرد. همین برخی ها از یاد برده اند که ۸ سال مملکت تحت مدیریت آنها بوده و اگر تهران احیانا شهری اینگونه شده چرا در این هشت سال نتوانسته اند به اصلاح آن بپردازند و بهتر نیست چنین افراد و جناح ناتوانی که ده سال پیش مردمان مومن و معتقدی را از دولت قبلی تحویل گرفته اند(لابد مومن بوده اند که به رییس جمهور و مجلس مدنظر آنها رای داده اند) و حالا جماعت کافری را تحویل داده اند(کارخانه کافر سازی دارند انگار) چه اصراری بر تداوم حضورشان در مناصب مهم دارند؟
۴- برخی ها دارند دنبال سوییچ ماشین شان می گردند.آلزایمر شیرین!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.