کاهش ۳۲ درصدی عوارض و بهای خدمات نسبت به پرداخت نقدی

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک از کاهش ۳۲ درصدی عوارض و بهای خدمات نسبت به پرداخت نقدی خبر داد.
 
به گزارش خبر پارسی، افسانه خواست خدایی با بیان اینکه کاهش عوارض به صورت پلکانی در طول سال قابل پرداخت است، تصریح کرد: جهت رفاه حال شهروندان شیرازی، عوارض و بهای خدمات نسبت به پرداخت نقدی تا ۳۲ درصد کاهش یافت که تا پایان سال این میزان به ۸ درصد می‌رسد.
 
وی از تصویب کاهش عوارض و بهای خدمات شهرداری شیراز به شهروندان خوش حساب شیرازی در سال ۱۴۰۳ خبر داد و اظهار کرد: با توجه اینکه کاهش عوارض شهرداری از چهار جنبه رقابت با بانک، تبدیل بازار مسکن شیراز به عنوان هدف سرمایه گذاران و سازندگان صنعت ساختمان و رقابت با سایر شهرها، فرهنگ اقتصادی و ثبات عمل، تقاضای مسکن شهر شیراز را تحریک می کند، پیشنهاد لایحه عوارض به صورت پلکانی در شورای اسلامی شهر شیراز ارائه و پس از بررسی به تصویب رسید.
خواست خدایی افزود: کاهش عوارض در این سال‌ها نشان دهنده آن است که ثبات در رویه کاهش عوارض در طول ایام سال و پایبندی به آن در سال‌های یاد شده باعث شده که مؤدیان نسبت به پرداخت عوارض در همه ماه های دیگر سال نیز اقدام کنند.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز در پایان خاطرنشان کرد: مودیانی که مجموع پرداخت نقدی عوارض و بهای خدمات آن‌ها مازاد بر مبلغ ۹۰ میلیارد ریال است، عوارض و بهای خدمات نسبت به میزان پرداخت نقدی به صورت پلکانی از ۳ تا ۹ درصد کاهش می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.