خانه » اجتماعی » هلال احمر فارس به بیش از ۱۱ هزار حادثه دیده در سال ۹۹ امدادرسانی کرد

هلال احمر فارس به بیش از ۱۱ هزار حادثه دیده در سال ۹۹ امدادرسانی کرد

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=18516

خبرپارسی – معاون  امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس در تشریح خدمات امداد و نجات هلال احمر در سال ۹۹ از انجام یک هزار و ۳۹۶ مورد عملیات و امدادرسانی به بیش از ۱۱ هزار نفر از هموطنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ مهدی خوبیار در تشریح گزارش عملیات امداد و نجات هلال احمر این استان در سال ۹۹ گفت: در سال گذشته یک هزار و ۳۹۶ مورد عملیات امداد و نجات در استان انجام و در این عملیات ها، به بیش از ۱۱ هزار ۶۸۳ هموطن امدادرسانی شده است.

خوبیار افزود: سال گذشته ۲۳۴ مورد عملیات رهاسازی نیز توسط امدادگران جمعیت هلال احمر در حوادث و سوانح مختلف انجام و جان ۵۵۰ نفر از مرگ حتمی نجات داده شد.

به گفته معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس، در بازه زمانی یاده شده ۲ هزار و ۲۲۷ نفر از هموطنان آسیب دیده در حوادث مختلف در فارس، اسکان اضطراری داده شده اند.

خوبیار به عملکرد امدادهوایی جمعیت هلال احمر فارس در سال گذشته نیز اشاره کرد و افزود: ۵۶ سورتی پرواز توسط بالگرد جمعیت استان در سال ۹۹ انجام شده که در این عملیات ها، ۱۶ مصدوم به مراکز درمانی انتقال داده شد.

وی همچنین اظهار کرد: در عملیات امداد هوایی هلال احمر در سال گذشته، ۲ تن بار توسط بالگرد امدادی جمعیت، حمل و جابجا شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme