هلال احمر فارس به بیش از ۱۱ هزار حادثه دیده در سال ۹۹ امدادرسانی کرد

خبرپارسی – معاون  امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس در تشریح خدمات امداد و نجات هلال احمر در سال ۹۹ از انجام یک هزار و ۳۹۶ مورد عملیات و امدادرسانی به بیش از ۱۱ هزار نفر از هموطنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ مهدی خوبیار در تشریح گزارش عملیات امداد و نجات هلال احمر این استان در سال ۹۹ گفت: در سال گذشته یک هزار و ۳۹۶ مورد عملیات امداد و نجات در استان انجام و در این عملیات ها، به بیش از ۱۱ هزار ۶۸۳ هموطن امدادرسانی شده است.

خوبیار افزود: سال گذشته ۲۳۴ مورد عملیات رهاسازی نیز توسط امدادگران جمعیت هلال احمر در حوادث و سوانح مختلف انجام و جان ۵۵۰ نفر از مرگ حتمی نجات داده شد.

به گفته معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس، در بازه زمانی یاده شده ۲ هزار و ۲۲۷ نفر از هموطنان آسیب دیده در حوادث مختلف در فارس، اسکان اضطراری داده شده اند.

خوبیار به عملکرد امدادهوایی جمعیت هلال احمر فارس در سال گذشته نیز اشاره کرد و افزود: ۵۶ سورتی پرواز توسط بالگرد جمعیت استان در سال ۹۹ انجام شده که در این عملیات ها، ۱۶ مصدوم به مراکز درمانی انتقال داده شد.

وی همچنین اظهار کرد: در عملیات امداد هوایی هلال احمر در سال گذشته، ۲ تن بار توسط بالگرد امدادی جمعیت، حمل و جابجا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.