نشان سومین کنگره سراسری برند ملی به یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی فارس رسید

پیشتازی سیمان خاکستری نیریز در میان بزرگان صنایع ایران در سومین کنگره سراسری برند ملی، اعتماد ملی اهدای نشان برند ملی اعتماد ملی به کارخانه سیمان خاکستری  نی ریز رسید.

حبیب الله شریفی، مدیر عامل کارخانه سیمان خاکستری نی ریز در این رابطه اظهار داشت: نقش لوگوی سیمان خاکستری نی ریز بر روی تابلو فرش سومین کنگره سراسری برند ملی، اعتماد ملی درج  شد. او افزود: سومین کنگره سراسری سرآمدان اقتصاد ایران با رویکرد اعطای نشان برند ملی، اعتماد ملی نیمه اول بهمن ماه در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این مراسم را تلاش در جهت تسهیل و رفع موانع تولید کشور خواند و اظهار کرد: هدایت سرمایه خرد مردم به سمت تولید و خرید کالاها و خدمات داخلی و همچنین تجلیل از سرآمدان اقتصاد ایران از جمله اهداف برگزاری این کنگره ملی بود.

یاد آور می شود‌ لوگوی سیمان خاکستری نی ریز بر روی تابلو فرش سومین کنگره سراسری برند ملی، اعتماد ملی درج  شد. لازم به ذکر است سومین کنگره سراسری برند ملی، اعتماد ملی، با حمایت و مشارکت وزارت ارتباطات، سازمان مدیریت صنعتی و دستگاه های اجرایی و دانشگاهی کشور نیمه اول بهمن ماه در تهران برگزار شد.

پیشتازی کارخانه سیمان خاکستری نی ریز با تامین  بیش از۲۰  درصد سهم بازارهای استان فارس

مهندس حبیب الله شریفی مدیر عامل سیمان خاکستری نی ریز از پیشتازی کارخانه سیمان خاکستری نی ریز با تامین  بیش از۲۰  درصد سهم بازارهای استان فارس خبر داد.

حبیب الله شریفی ضمن تشریح ماموریت های سیمان خاکستری نی ریز اظهار داشت:  در کارخانه سیمان خاکستری نی ریز ۵۰۰نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند و به موازت آن امکان اشتغالزایی برای ۲هزار نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه بیش از۱۰درصد محصولات کارخانه به صورت کلینکر صادر می شود، گفت:  روزانه ۱۵۰تریلر از سیمان خاکستری نی ریز به استان فارس و استان های همجوار  بارگیری می شود.

این فعال عرصه تولید سیمان با تقدیر از همدلی و همراهی اعضای هیات مدیره، تلاش های کارمندان و زحمات خستگی ناپذیر کارگران سیمان خاکستری نی ریز خاطرنشان کرد: با همدلی، اتحاد و عزم راسخ همه عوامل کارخانه امروز شاهد موفقیت های بزرگی در حوزه تولید و اشتغالزایی و رشد بهره وری هستیم.

به گفته شریفی کارخانه سیمان خاکستری نی ریز  بیش از۲۰ درصد سهم بازارهای استان فارس را تأمین می کند که در میان تمامی کارخانه های استان پیشتاز است.

او افزود: در حال حاضر کارخانه سیمان خاکستری نی ریز با رعایت تمامی شاخصه‌های محیط زیستی و با برخورداری از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا، محصولات خود را به استان فارس و استان های همجوار و ده کشور دنیا صادر می کند.

شریفی در عین حال گفت: امروز کارخانه سیمان خاکستری نی ریز با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا محصول خود را به کشورهای مختلف صادر می کند.

به گفته شریفی این کارخانه در حال حاضر به ۱۰ کشور دنیا کلینکر صادر می کند یعنی حدود ۱۵ درصد تولید کارخانه اما متاسفانه به دلیل مشکلات ناشی از تحریم ها صادرات هم در یک سیستم عرضه و تقاضای بین المللی جایگاهی ندارد.

او تصریح کرد: در تولید یکی از مهم ترین فاکتورها ثبات پارامترهای تأثیرگذار در تولید یا اقتصاد تولید است. اول هر سال به عنوان تولیدکننده باید بودجه بندی کنید که ببینید انتهای سال چقدر هزینه می شود و چقدر می فروشید لذا باید بالانسی بین اینها ایجاد کنید.

مهندس شریفی در پایان با اشاره به ضعف های موجود در عرصه اقتصاد نیز گفت: در کل اقتصاد ما تولیدمحور نیست و سرمایه محور است. وقتی اینگونه باشد تولید مظلوم است و سرمایه حرف اصلی را می زند. کارخانه سیمان خاکستری نی ریز با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا محصول خود را به کشورهای مختلف صادر می کند.

به گفته شریفی این کارخانه در حال حاضر به ۱۰ کشور دنیا کلینکر صادر می کند لازم به ذکر است کارخانه سیمان خاکستری نی ریز که در سال ۱۳۹۸ افتتاح و به بهره برداری رسید، تاکنون نشان های متعددی را در عرصه ملی به سبب کیفیت محصولات کسب نموده است.

کارخانه سیمان خاکستری نی ریز به عنوان یکی از فعال ترین کارخانه های کشور در شهرستان نی ریز واقع در شرق استان فارس واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.