نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شیراز و زرقان مطرح کرد؛ عملکرد را بهترین تبلیغ برای خود می دانم

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد على شیخ موحد، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شیراز و زرقان گفت: عملکرد را بهترین تبلیغ برای خود می دانم.

حجت الاسلام والمسلمین شیخ موحد درادامه با اشاره به اینکه وامدار هیچ شخص وگروهی نیست، عنوان کرد: صرفأ در کسوت و لباس روحانیت در دانشگاه فعالیت دارم وپیشینه ی دانشگاهی دارم.

وی با بیان اینکه در بحث اشتغال جوانان، بزرگترین اشتباه ایجاد توقع کاذب و عدم توجه به حرفه آموزی ومهارت آموزی است، تصریح کرد: درعین پذیرش واقعیت ها باید برای رفع مشکلات و موانع پیش رو در حوزه های مختلف اقدام کرد.

به گفته دکتر شیخ موحد حرفه آموزی و روی آوری به دانش های مهارتی می تواند منجر به اشتغال جوانان شود و نباید از این موضوع غافل شد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شیراز وزرقان تصریح کرد: توجه به جوانان، اشتغال و به ویژه بانوان در جامعه موضوعی است که نمایندگان باید به آن توجه داشته باشند و معتقدم می توان برای هر کدام از این موضوعات اقدامات اساسی در سطح قانون گذاری داشت.

شیخ موحد با اشاره به نقش بانوان در جامعه گفت : باید این را بپذیریم که بانوان نقش موثر و تعیین کننده ای در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … دارند و از ظرفیت گسترده آنها در بخش های مختلف غافل نشویم.

وی با اشاره به اینکه مجلس در دو بعد وضع قوانین و نظارت بر آن وظیفه دارد، ابراز کرد: باید در این موضوع بازنگری شود و درحالی شاهد قوانین متعدد هستیم که در مقابل نظارت ها ضعیف است و بایستی تعادل بین این دو برقرار شود.

شیخ موحد در ادامه با اشاره به شرایط فعلی جامعه گفت: مشکلات اقتصادی موجود بسیاری را درگیر کرده است و در ادامه آسیب هایی مانند بیکاری، عدم ازدواج و… به همراه داشته است که اینها باید در سطح مجلس شورای اسلامی دنبال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.