ممانعت از مصاحبه خبرنگاران با وزیر بهداشت در شیراز

یکی از پزشکان همراه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با رفتاری نا مناسب از مصاحبه خبرنگاران با دکتر هاشمی در سفر وی به شیراز،‌ ممانعت کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، یکی از پزشکان و از جمله اعضای تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شیراز چهارشنبه عصر در حالیکه خبرنگاران بیش از سه ساعت منتظر حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بیمارستان پیوند اعضای شیراز واقع در شهر صدرا بودند، مانع از پرسش و پاسخ بین خبرنگاران و وزیر شد.
وی با هل دادن خبرنگاران خبرگزاری‌ها، اعلام کرد: تا زمانی که وزیر از بیمارستان پیوند بازدید نکند، اجازه مصاحبه به هیچ کس نخواهد داد.
اصرار خبرنگاران که قصد طرح موضوعاتی نظیر مشکلات مردم در خصوص طرح پزشک خانواده، داروهای بیماران خاص در فارس و دیگر موضوعات را داشتند، کار ساز نبود و این پزشک فوق‌تخصص! اجازه مصاحبه با وزیر را نداد!!
به‌دنبال این برخورد که بدون واکنش وزیر بهداشت و سایر مسئولان حادث شد، خبرنگاران خبرگزاری‌ها، محل بیمارستان در حال احداث پیوند اعضا در شهر جدید صدرا را ترک کردند.
به گزارش ایسنا، خبرنگاران برابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز و به دعوت رسمی این دانشگاه، از ساعت ۱۳ در محل بیمارستان پیوند اعضا واقع در ۲۵ کیلومتری شیراز، حاضر شده بودند تا با وزیر بهداشت گفت و گو کنند.

22 دیدگاه برای “ممانعت از مصاحبه خبرنگاران با وزیر بهداشت در شیراز

 1. شما انتظار داشتید ایمانیه اجازه بده خبرنگاران از وزیر در مورد مشکلات دانشگاه عاوم پزشکی شیراز سوال بپرسند که گندهایی که زده به گوش وزیر برسه
  وزیر باید یه دیدار عمومی می ذاشت اونوقت مشخص می شد شیراز چه خبره

  1. مدیران ومسیولین وقت دکتر ایمانیه همه علاوه بر حقوق ثابت ماهیانه بیش از 2میلیون تومان حق مدیریت ومسئولیت می گیرند این در حالیست که سایرین از هیچ مزایایی برخوردار نیستند.این حق مدیریت در لیستی ثبت میشه که هیچ وجهه قانونی ندارد.

 2. البته این رو هم در نظر بگیریم که خبرنگار ایسنا عداوتی دیرینه با دکتر م (ملک حسینی) داشته که این چنین علیه او قلم زده، اما فراموش نکنیم همین آقای دکتر به همراه ایمانیه به خبرنگار و رسانه به چشم ابزار نگاه کرده اند، آن هم بعضی وقت ها فقط!

 3. سلام امروز در روزنامه نیم نگاه و سایر سایتهای خبری از مصاحبه وزیر علوم با خبرنگاران سخن گفته و ایشان گفته اند که حکم ابقاء ایمانیه بزودی صادر خواهد شد ! این جلسه کجا و چه موقع برگزار شده است ؟ لطفا شفاف سازی کنید .

  1. فکر کنم بهتره دیگه دست از این جو سازی ها برداشته بشه . در این جلسه که در محل سالن جلسات بیمارستان در حال احداث امیرالمومنین برگزار گردید 18 خبرنگار و عکاس حضور داشتند و تنها 5 نفر آن هم بدلیل اینکه برنامه دیگری داشتند در جلسه حضور پیدا نکردند . اگر دنبال کننده خبر هستید در رسانه های خبرجنوب ، نیم نگاه ، سبحان ، خبرگزاری نسیم ، ایرنا ، فارس ، سینا نیوز و روزنامه های کشوری ایران ، اطلاعات ، جام جم و ….. خبر این نشست درج شده است و تنها خبرگزاری مهر ، آریا و ایلنا اقدام به ترک محل جلسه را نمودند .
   بهرته به جای تخریب به دنبال اصلاح باشیم . اگر مهر اصلاح طلبی به پیشونی خودتون میزنید و اداعای اصلاح طلبی دارید حداقل در جهت اصلاحات قدم بردارید نه نون خور کسی باشید شعارگوی کس دیگری .

   1. به فرموده اما حسن هیچ اصلاحی بالاتر از عزل حاکم ظالم نیست

   2. عزیز پاسخگو!
    دلم را سوزاندی وقتی دیدم نوشته ای کسی نان کسی !دیگر می خوردو برای کس دیگر شعار می دهد.همه جیره خوار خوان خداوندی هستیم و بس. طرفداری کورکورانه بجایی رسانده ما را که خدا ی را از یاد برده ایم.همه ی حرف ما اینست که ایمانیه جوری مرید پروری کرده که ایشان وی را خدای خود و رازق خویش می دانند..هیهات که بنام دین سر دین را بریدند.اسلام اموی بد جور تنه میزند بر اسلام علوی در این دانشگاه

  2. دکتر ایمانیه اختناق دوره قاجار را در دانشگاه علوم پزشکی امتحان کرد و نتیجه هم گرفت . آقای وزیر وظیفه اخلاقی و قانونی دولت تدبیره که شر این شخص را از مردم فارس کم کنه.

 4. خدایا به ما کمی صبر در مقابل شر ایمانیه و به وزیرمان روشنی عطا بفرما
  در ضمن حب جاه و مقام را از مدیرانمان (ایمانیه) دور فرما
  الهی آمین

 5. این همه اصرار اصلاح طلبان برای تسخیر دانشگاه علوم پزشکی فقط به خاطر تسخیر منابع عظیم مالی این دانشگاه و استفاده در راه فساد است
  به امید نابودی این لاشه مریض اصلاحات و سربلندی دولت یازدهم برای ایران اسلامی
  ان شـــــــــاء الـــــــــــلـــــــــــــــــــــه

  1. در همه ی عمر این دانشگاه روزگاری فاسد تر از چند سال اخیر نبوده است چه چیزی زشت تر و پلید تر از لانه کردن افراد معلوم الحال در حساس ترین مناصب دانشگاهی با حمایت اقای دکتر.الحمدولله معتقد به وجود منابع عظیم مالی در دانشگاه هستید حال چرا باید احوال پرداخت های دانشگاه به همه ی زحمتکشان اعم از پرسنل و هیات علمی چنین باشد.آیا از پرداخت کارت های هدیه ی رنگ و وارنگ به عزیزانی خارج از حوزه ی دانشگاه بی خبرید؟آیا از پرداخت سکه های بهار آزادی به یکی از هیات ها با واسطه ی آقای آ.ه (که وی هم حدود یک سال آن ها را نزد خود نگه داشته بود تا وقتی که گند موضوع-ببخشید _در آمد و وی سریع آنها را به هیات مزکور رساند) خبر دارید؟از کمک های دانشگاه به برخی ستاد های انتخاباتی نمایندگان همسو با وی در دوره ی اخیر خبر دارید.فساد در عرصه ی دین از این بد تر که فردی از عزیزان جوان فعلی در سیستم وی برای جلب توجه و اعتماد ایشان به مهر داغ کردن پیشانی خود روی اورده اند حال انکه بر پیشانی 70-80 سال مهر دیده ی امام راحل عظیم الشان آثاری اینچنین ندیدیم .فساد در عرصه ی اخلاق از این بالاتر که آقایی را به نام ع مامور میکنند برای رصد وضعیت حجاب خانمها !؟ و آقایان .فساد در عرصه ی مدیریت از این بالاتر که کسانی را مدیر بگماری در دانشگاه بزرگ ع.پ که تا گفته شود بنشین ایشان بخوابند و سینه خیز روند.فساد از این بالاتر که به هر کس و ناکسی آویزان شوی تا نگهت دارند آیا این عزت نفس است یا ذلت مطلق که همان اوج فساد است. پیروز باشیدو سربلند

   ا

 6. خبری در اتو ماسین بود که وزیر کفته آقای دکتر ایمانیه ابقاء شد اما همن روز بر داشتند موضوع چیست؟

  1. به نظر می آید این بار یا تقوای آقایان از خواب زمستانی بیدار شده یا تذکری گرفته اند در سه ماه اخیر دوستانی مدیون الطاف خفیه و جلیه ی ایشان مدام به همه اعلام می کردند که : الحمدولله استاد ابقا شده اند.اما با زدن خبر اخیر که نوشته بودند :وزیر بهداشت گفته اند حکم ابقا ایشان امضا خواهد شد ناخواسته در سایت خودشان اقرار کردند که حرفهای قبلیشان دروغ بوده است .ویل للمکذبین

 7. ایمانیه روالش اینه که تا می فهمه قراره برش دارن زود نامه استعفا می نویسه، بعد باندش که از قضا ارتباطات وسیعی با بعضی حضرات و نمایندگان دارن نامه حمایت و سینه درانی برای ایشان می نویسن و ایشون دوباره ابقا میشه؛ تا حالا چند بار این اتفاق افتاده. فریاد هیچ کس به هیچ جا نرسیده و این ریاکار تمام دانشگاه رو قبضه خودش و ایل و تبار ایمانیه و حداد عادل کرده.

 8. شنیدیم که وزیر گفته ایمانیه اگه معاونیننت رو عوض کنی ابقات می کنم. حضرت حب الجاه والمقام دست پاچه چنین کرد:
  -معاون پشتیبانی شد مشاور ارشدش
  – رییس دفترش عزل شد (چقدر مهم با جابجایی همین مهره تمام مشکل دانشگاه حل شد.)
  -معا ون درمانش که در (ارادات کامله )واقعا کامله شد معاون پشتیبانی
  وقص علی هذا………….
  راستی از شعارهای اول انقلا ب چیزی یادتونه ؟ ((ما می گیم … نمخوایم …عوض می شه!!!!)))

 9. دوستی در حاشیه خبر ممانعت از دبدار خبر نگاران گفته ایشان به بعضی از ستاد های انتخاباتی همکیش خود کمک رسانی داشته ، باید گفت اوضاع از این هم افتضاح تر ، یکی از دوستان رییس شبکه ( نمایند ه ایمانیه)که دیگر از ریاست خود ناامید شده بود به پرسنل اعلام می کرد تو هم رفتی به روحانی رای دادی؟ این خو د نشان از چپی بودن ایمانیه ودار و دستش و حزب حاکم بر دانشگاه ع پ شیراز دارد آقای وزیر ما نتیجه رایمان را می خواهیم واگذارت به خدا اگه تجدید نظر نکنی واین چسبیده به قدرت رو عزل نکنی!!!!!!!!

 10. اینا هنوز بد رفتارند؟
  من پزشکیم رو از دانشکده پزشکی آزمون و خطای شیراز گرفتم. الانم تخصصم رو دارم توی استرالیا می گیرم.
  واقعا فرق پزشکی اینجا با ایران ، زمین تا آسمونه. نه علم درست و حسابی داشتن و نه چیزدرستی یاد می دادن و همه چیز با ازمون و خطا پیش می رفت. چیزی که حد اعلاش رو داشتن بی تربیتی به مریض و دانشجو بود. اینجایی که من هستم حتی یه کرسی هایی می ذارن که با مریض اینجوری رفتار کنین و مثلا چی بگین تا مریض احساس آرامش کنه. وقتی که یادم به رفتار استادهای دانشکده پزشکی شیراز با مریضها (حالا دانشجوش به کنار) می افته دود از سرم بلند میشه.
  خیلی هم ادعا شون می شد ولی هیچ علم درست و حسابی نداشتن. مگر اینکه یه کسی با آزمون و خطا جلو می رفت و با داغون کردن مریض یه مهارتی کسب می کرد. وگرنه نه اینکه فقط وضعیت علمیش خیلی بد و دست صدم بود بلکه حتی برای کارهای عملی هم کسی نمیومد درست توضیح بده بگه اینکار رو باید اینجور انجام داد و درستش اینه و غلطش اون. همه چیز با آزمون و خطا جلو می رفت.

 11. من یک شهروند غیر دانشگاهی هستم و معتقدم که جناب ایمانیه(البته نه دکتر، چون معمولآ دکترها یا طبابت می کنند یا پژوهش،بنابراین دنبال ریاست نیستند) به دو دلیل می بایست علاوه بر کنار رفتن از ریاست دانشگاه ،جوابگوی اذهان عمومی هم باشد: 1-دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه پژوهش و رتبه علمی به اعماق جدول دانشگاههای برتر کشور فرو افتاده 2-طرح پزشک خانواده صرف نظر از مشکلات واجحافی که بر پزشکان شد، بیمه شدگان تامین اجتماعی که اکثرآ از جمله اقشار ضعیف جامعه می باشند را از حقوق خود نظیر مراجعه آزاد به پزشکان متخصص دلخواه ومراجعه به آزمایشگاههای خصوصی دور کرد به نحوی که سازمان تامین اجتماعی از محل عدم قرارداد با متخصصین وآزمایشگاههای آزاد(که نتیجه آن پرداخت 100%حق الزحمه پزشکان و آزمایشگاه توسط بیمار بیمه شده ودر نتیجه معافیت سازمان تامین اجتماعی از پرداخت سهم خود بوده)از این راه میلیاردها تومان اندوخت، که البته این مهم جز از طریق حمایت از طرح پزشک خانواده میسور نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.