معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس: سلامت انتخابات در پرتو اجرای قانون است

خبرپارسی – معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس: دوری از رفتار شائبه انگیز و بی طرفی به معنی صیانت از رای مردم است و سلامت انتخابات در پرتو اجرای مر قانون است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس احمدی زاده ریس ستاد انتخابات استان فارس در ششمین جلسه ستاد انتخابات استان فارس با تاکید بر لزوم اشراف عوامل اجرایی انتخابات بر قانون و نتایج موثر آن خاطرنشان کرد: آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات سالم و امن با اقدامات و تمهیدات لازم مهیا می شود و در این راستا بهره گیری از قانون و آیین نامه های اجرایی مشارکت حداکثری مردم را به بار خواهد آورد.

وی در ادامه با بیان اینکه صداقت و شفافیت در میان مجریان انتخابات از ملزومات این جریان سیاسی است افزود: دوری از رفتار شائبه انگیز و بی طرفی به معنی صیانت از رای مردم است و سلامت انتخابات در پرتو اجرای مر قانون است.

رئیس ستاد انتخابات فارس با اعلام آمادگی همه جانبه حوزه های انتخابیه برای برگزاری انتخابات پرشور ابراز امیدواری کرد: بررسی صلاحیت ها در چارچوب قانون و فارغ از هرگونه اغراض سیاسی و سلیقه ای انجام شود.

یادآور می شود این جلسه با ارائه گزارش کمیته های فناوری اطلاعات، حراست، مالی  و همچنین ارائه گزارش فرمانداران حوزه های انتخابیه شهرستان های نی ریز، استهبان و فسا پایان یافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.