خانه » اخبار ویژه » مدیر عامل “وامو” خبر داد؛ ایجاد ۲۲۰ شغل با افتتاح چهارمین فروشگاه لباس وامو در شیراز

مدیر عامل “وامو” خبر داد؛ ایجاد ۲۲۰ شغل با افتتاح چهارمین فروشگاه لباس وامو در شیراز

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=14684

خبرپارسی – مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای لباس “وامو” گفت: با ایجاد چهارمین نمایندگی در شیراز، تا کنون دست کم ۲۲۰ نفر نیرو جذب بازار کار شده اند .

وحید خسروی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این شرکت با هدف کمک به تولیدات داخلی ایجاد شده است، افزود: در این فروشگاه ها هیچ جنس خارجی به فروش ننمی رسد و تنها تولیدات داخلی عرضه می شود .

مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای “وامو” که پیش از این در کشورهای خارجی نیز تولیدات اجناس ایرانی می کرده است، گفت: شعبه فارس چهارمین نمایندگی این فروشگاه در سطح کشور است .

او تعداد افرادی که به واسطه اسن شرکت تا کنون بطور مستقیم مشغول بکار شده اند را ۲۲۰ نفر عنوان کرد و افزود: دست کم دو هزار نفر هم به شکل غیر مستقیم در این مجموعه مشغولند .

خسروی همچنین از راه اندازی ۱۰ فروشگاه جدید طی سال ۹۷ در دیگر نقاط کشور خبر داد و تصریح کرد: “وامو” با تشکیل یک تیم، به بررسی نقاط مختلف جغرافیایی کشور می پردازد و هر کجا را که دارای ظرفیت لازم تشخیص داد اقدام به راه اندازی فروشگاه می کند .

مدیر عامل فروشگاه های زنجیزه ای لباس وامو، اقلام تولیدی شرکت را مانتو، شلوار، روسری و کیف عنوان کرد و ادامه داد: به جز پارچه که به دلیل خرابی وضعیت صنعت نساجی در کشور به اجبار از خارج تامین می کنیم، کلیه اقلام مورد استفاده را از داخل کشور تهیه می شود .

خسروی قیمت اجناس تولیدی در شرکت وامو را دست کم ۳۰ درصد ارزانتر از دیگر اجناس مشابه دانست و گفت: این امر به این دلیل است که در چرخه تولیدات ما، از تولید تا توزیع هیچ واسطه ای وجود ندارد و اجناس مستقیم از تولید به مصرف می رسد .

موسس شرکت فروشگاه های زنجیره ای “وامو” مهمترین دغدغه خود را اشتغال اعلام کرد وافزود: تمامی پرسنل فروشگاه ها از افراد بومی همان منطقه انتخاب و استخدام می شوند که فروشگاه در آن تاسیس می شود .

او گفت: پرسنل پس از گذراندن مراحل استخدام می بایست در دوره های آموزش فروش و تعامل با مشتری شرکت کنند .

خسروی استقبال مردم را از فروشگاه های ایجاد شده در مناطق ۴ گانه خوب ارزیابی کرد و گفت: هم اکنون شرکت، در ۴ مرکز استان گلستان، همدان، اصفهان و فارس ننمایندگی دارد و اقدام به تاسیس فروشگاه کرده است و چنانچه در غیر کلانشهر ها هم متقاضی وجود داشته  باشد و بستر فراهم باشد این امادگی را داریم که در یک استان چند نمایندگی داشته باشیم .

مدیر عامل و موسس فروشگاه های زنجیره ای “وامو” با تاکید بر اینکه سیاست ما در شرکت، تنها کسب درآمد نیست تصریح کرد: این شرکت بخشی از درآمد خود را به رفع نیازهای یک مرکز خیریه که ۱۲ هزار نفر از ایتام را تحت پوشش دارد اختصاص داده است .

یادآور می شود که که فروشگاه بزرگ لباس زنانه و دخترانه “وامو” ساعت ۵ بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲ اسفند و با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران مطرح کشور و مسئولان محلی در خیابان عفیف آباد شیراز افتتاح شد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme