فردا کاندیداهای انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نهایی می شوند

خبر پارسی – این روزها دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با انتظار و نگرانی انتخابات شورای صنفی این دانشگاه را دنبال می کنند.

بنا بر اخبار رسیده به خبر پارسی فردا قرار است اسامی نهایی کاندیداهای شورای صنفی که توسط معاونت دانشجویی فرهنگی تائید و یا رد صلاحیت شده اند معرفی شوند.

هر چند که طبق آیین نامه شورای صنفی تایید و رد صلاحیت کاندیداهای این  شورا در اختیار معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه است اما تجربه سالیان گذشته نشان می دهد تایید صلاحیت ها بانظر مستقیم دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه انجام می شود. پیشتر فعالان دانشجویی  دانشگاه علوم پزشکی شیراز در قسمتی از گزارش خود در مورد تخلفات ۸ سال گذشته دانشگاه ، به رد صلاحیت گسترده کاندیداها اشاره کرده بودند و همین امر دانشجویان را نسبت به نتیجه تایید صلاحیت ها نگران کرده است.

شواهد نشان می دهد با توجه به تغییرات سیاسی کشور دانشجویان نسبت به برگزاری آزادانه تر انتخابات شورای صنفی امیدوار باشند چرا که به نظر می رسد تعداد زیادی به عنوان کاندیدا ثبت نام کرده باشند.

خبرپارسی در روزهای آینده تحولات این انتخابات را به اطلاع خواهد رساند.

5 دیدگاه برای “فردا کاندیداهای انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نهایی می شوند

  1. من که فکرنمیکنم ایمانیه کسی رو تایید کنه که بعدا براش دردسر بشه.دردسر از دید ایشون همون انتقاد هست

  2. کاملا مشخصه برخورد ایمانیه در مورد تایید صلاحیت ها چگونه است ابتدا به معاونت دانشجویی دستور می دهد همه کاندیداها ی غیر خودی را رد صلاحیت کند سپس خودش به عنوان پدری مهربان وارد شده و با گرفتن برخی امتیازات تعدادی از کاندیدا های غیر خودی را که احتمال رای آوری پایین تری دارند تایید صلاحیت می کند.

  3. اینجا ست که تفاوت شعار و عمل مشخص می شه…. من که چشمم اب نمی خوره هیچ منتقدی رو تایید کنه

  4. به جز ذوب شدگان در استاد ایمانیه بقیه نه تنها رد صلاحیت هستند بلکه باید بروند کشک بسابند؟

  5. از سال ۸۴ تا ۹۰ ، ۷۰در صد اعضای شوراهای صنفی خوابگاه دستغیب حکم انضباطی دریافت نموده اند تا نتوانند دوره بعدی کاندید شوند ، همچنین بسیاری فعالین رد صلاحیت شده اند، حتی برخی از ایشان با تهدید به ارجاع به نهاد های خارج دانشگاه مجبور به استعفا شده اند.
    سوال اینجاست ایا ایمانیه راه گذشته خود را ادامه می دهد یا در مسیر دولت جدید گام بر خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.