شهردار صدرا: عزت امروز ایران اسلامی، مرهون خون شهداست

به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا با خانواده شهید سعید فیروزآبادی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری صدرا مجتبی پارسایی شهردار صدرا به همراه مرتضی زارع عضو شورای اسلامی شهر صدرا؛ سرهنگ آزاد جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمونین(ع) و خانم احمدی سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری صدرا و عباس ثابت مدیر روابط عمومی شهرداری صدرا به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا با خانواده شهید سعید فیروزآبادی از شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع وطن دیدار و گفتگو کردند.

شهردار صدرا گفت: خانواده شهدا ولی نعمتان ما هستند و دیدار و تکریم خانواده شهدا موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

پارسایی ادامه داد: امروز به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم آنان، ایران اسلامی از عزت و اقتداری بی‌بدیل در منطقه برخوردار است بنابراین بر خود وظیفه می دانیم که قدردان خون پاک شهدا باشیم.

در پایان این دیدار با اهدا لوح سپاس و هدیه از همسر شهید والامقام سعید فیروزآبادی تجلیل شد. بر اساس این گزارش شهید والامقام فیروزآبادی در سال ۵۹ در خوزستان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.