شهردار شیراز: پاکبانان شریف ترین همکاران ما در شهرداری هستند

خبرپارسی – شهردار شیراز در آیین تجلیل از پاکبانان این کلانشهر گفت: پاکبانان از جمله شریف ترین همکاران ما در مجموعه مدیریت شهری هستند.

شهردار شیراز در آیین تجلیل از پاکبانان این کلانشهر گفت: پاکبانان از جمله شریف ترین همکاران ما در مجموعه مدیریت شهری هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در آیین《نارنجی پوشان، سفیران پاکیزگی》 اعلام کرد: سال گذشته پاکبانان برای شیراز افتخار آفریدند و طبق نظرسنجی ها بیش از ۸۷ درصد از مسافران و شهروندان نسبت به پاکیزگی شیراز اظهار رضایت کردند و مهمترین اقدام شهرداری را پاکیزگی شهر دانسته بودند و این پاکیزگی به دستان پاکبانان زحمتکش انجام شد. درصدد هستیم پاکیزگی سطح شهر به یک برند برای شیراز تبدیل شود.

شهردار شیراز خاطرنشان کرد: در نوروز ۹۷ با نورپردازی، گل آرایی و نظافت سطح شهر تلاش کردیم نوروزی متفاوت را برای شهروندان و مسافران ایجاد کنیم و برای نوروز ۹۸ نیز درصدد هستیم با انجام مجموعه این اقدامات نوروزی بهتر و زیباتر از قبل را رقم بزنیم.

مهندس اسکندرپور با بیان اینکه ضروری است نوروز و سال جدید را با نگاهی لطیف تر به شهر، احترام به شهروندان و تکریم ارباب رجوع آغاز کنیم، افزود: مردم داری و احترام به ارباب رجوع از مهمترین مولفه های انتخاب مدیران است و امیدوارم شهرداری سال آینده در زمینه احترام گذاشتن به مردم در بین دستگاه های مختلف سرآمد باشد.

وی در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص چگونگی پرداخت حقوق و عیدی پاکبانان اعلام کرد: حقوق و عیدی پاکبانان همچون سایر کارکنان شهرداری به موقع پرداخت شده است.

شهردار شیراز در آیین《نارنجی پوشان، سفیران پاکیزگی》که با حضور بیش از سه هزار نفر از پاکبانان شیراز اجرا شد، افزود: با افتخار اعلام می کنم که شهرداری شیراز تنها شهرداری کشور است که حقوق کارکنان خود را به موقع پرداخت کرد. مجموعه مدیریت شهری سال سختی را پشت سر گذاشت و با وجود لزوم پاسخگویی به تعهدات گذشته و تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی، اما به موقع حقوق کلیه کارکنان را پرداخت کرد.

اسکندرپور ضمن اشاره به نامه منتشر شده در مهرماه مبتنی بر پرداخت حقوق کارکنان با هر نوع رابطه استخدامی پیش از پرداخت حقوق مدیران افزود: هم اکنون این نامه به یک رویه اداری تبدیل شده است و نشان از احترام و تکریم به کارکنان دارد.

شهردار شیراز با اشاره به برنامه های فرهنگی نوروز ۹۸ گفت: مقرر شده است امسال دستگاه های متولی فرهنگ اقدام به اجرای برنامه های فرهنگی کنند و شهرداری نقش حمایت کننده و تسهیل گر امور را داشته باشند.

براساس این گزارش در آیین تجلیل از پاکبانان شهر شیراز با عنوان《نارنجی پوشان،سفیران پاکیزگی》که با حضور رییس و اعضای شورای شهر، فرماندار شیراز، جمعی از مدیران شهری و استانی برگزار شد، جمعی از پاکبانان زحمتکش شهر شیرازمورد نقدیر قرار گرفتند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.