سیاه نمایی ممنوع!/دوران سیاه ۸ سال دولت احمدی نژاد را فراموش نمی کنیم/کاهش نرخ تورم در دولت روحانی از ۴۵ درصد به ۱۵ درصد /آزاد سازی بنزین نتیجه تصمیمات غلط دولت قبل است+عکس

خبر پارسی – پس از زمزمه افزایش قیمت بنزین طی روزهای گذشته حامیان پاکترین دولت تاریخ! خصوصا در فضای مجازی دست به کار شده و در پی سو استفاده و جوسازی علیه دولت یازدهم، کار را به جایی رسانده اند که با جوک و اشعار طنز به خیال خود زمینه را برای بازگشت دولت عدالت پرور و پاک دست تاریخ ایران !!! آماده می کنند! البته این موضوع مسبوق به سابقه است و از ابتدای شروع به فعالیت دولت یازدهم، این خط آغاز و و برای تاثیرگذاری بر عوام پیگیری شده است. اما نکته ای که حداقل از نظر خواص دور نمانده این است که نقطه شروع نابسامانی اقتصادی و تورم لجام گسیخته کجاست؟! آیا دولت یازدهم نباید طبق قانون هدفمندی یارانه ها که در دولت قبل عجولانه و بدون کار کارشناسی به مرحله اجرا درآمد، نسبت به آزادسازی حامل های انرژی اقدام کند؟! آیا اشتباه بزرگ پرداخت یارانه نقدی به همه اقشار که در دولت قبل بنا نهاده شد، به این سادگی قابل اصلاح است؟! آیا تصمیمات غلط و خلق الساعه اقتصادی دولت های نهم و دهم اقتصاد کشور را تا مرز فروپاشی پیش نبرد؟!
پس لطفا دقت کنیم که قبل از هر مطلب به ظاهر طنزی، دوران سیاه ۸ ساله را بخاطر بیاوریم.

خدمات دولت روحانی در ۲۲ماه گذشته
۱- کاهش نرخ تورم از ۴۵ درصد به ۱۵ درصد
۲- مثبت شدن نرخ رشد اقتصادی از ۶-%به ۲/۵درصد
۳- احیای سازمان برنامه ریزی و بودجه
۴- کاهش نرخ ارز از ۳۶۰۰تومن به ۳۲۰۰! از همه مهمتر ثبات در این بازار
۵- کاهش نوسانات بازار طلا و وکاهش قیمت سکه و همچنین ثبات در این بازار
۶- افزایش ۳۶ درصدی صادرات
۷- کاهش ۲۳ درصدی واردات
۸- مثبت کردن تراز تجاری
۹- کاهش هزینه های بیمارستانی و اعمال جراحی
۱۰-بیمه کردن ۹میلیون ایرانی بدونه بیمه
۱۱- طرح بزرگ سلامت
۱۲- تحویل به موقع بودجه ی سالیانه به مجلس
۱۳- واقعی سازی برآوردها در بودجه ی سالیانه
۱۳-عدم دست اندازی به حساب بانک ها
۱۴- کاهش شدید نرخ رشد نقدینگی از ۳۶درصد به ۱۷ درصد
۱۵- کاهش نرخ رشد پایه ی پولی از۱۸ درصد به ۹ درصد
۱۶- اتمام و تکمیل ۷۰۰۰هزار طرح نیمه تمام
۱۷- کاهش شدید انحرافات بودجه نسبت به دولت قبل
۱۸- آزادی تجمعات اصناف و عدم برخوردهای شدید با آنها
۱۹- تعامل با دنیا
۲۰- دیپلماسی قوی و خارج کردن ایران از انزوای بین المللی

۶

3 دیدگاه برای “سیاه نمایی ممنوع!/دوران سیاه ۸ سال دولت احمدی نژاد را فراموش نمی کنیم/کاهش نرخ تورم در دولت روحانی از ۴۵ درصد به ۱۵ درصد /آزاد سازی بنزین نتیجه تصمیمات غلط دولت قبل است+عکس

  1. لطفا مزخرف ننویسید مردم گرفتار سیاست زدگی امثال شما هستند سفره مردم هر روز از دیرروز خالی تر می شود حالا شما دنبال متهم هستی و…..

  2. کلا ایرانی ها در جوگیر شدن استادند! یا طرف خوب خوب یا بد بد..ما خودمون به روحانی رای دادیم، تو ستادش هم بودیم ولی نرخ تورم ۱۵ درصدی بیشتر شبیه جوک هست..صدالبته که روحانی بسیار بهتر از احمدی نژاد هست اما این عادت رستم سازی ایرانی ها هنوز ترک نشده..الان تمام هم و غم روحانی و تنها راه برون رفت از مشکلات از نظر روحانی مذاکرات هست که اگر به نتیجه نرسه واویلا میشه..بر باعث و بانی اون کسی که باعث شد الان مای مذاکره باشیم لعنت..اما کدام تدبیر؟

  3. بابا خودت قبول داری این حرف ها رو کلا جک هستید یا داری نون در میاری از این حرف ها با مردم باش تا به فکر نون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.