رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز برگزار می‌شود

آیلین صادقی سروستانی، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از برگزاری رویداد استارتاپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز خبر داد و گفت: علاقه مندان به این رویداد می توانند ایده های خود را به دبیرخانه این مرکز ارسال کنند.

او اظهار کرد: تعمیرات از راه دور، عیب یابی غیر حضوری, کنترل و چکاپ های دوره ای و اپلیکیشن های خدمات خودرو یی از محورهای اصلی این رویدا می باشد.

صادقی با بیان این که زمان برگزاری این رویداد ۲۵خرداماه ساعت ۸:۳۰ صبح است، افزود: استقرار ایده پرداز های برتر در مرکز، حمایت از ایده های برتر از سوی مرکز و سرمایه گذاران، عقد قرارداد منع افشای اطلاعات ، ثبت اختراع ایده ها و اهدای جوایز به تیم های برگزیده از جمله برنامه های این رویداد استارتاپی است.

سرپرست مرکز علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از دانشجویان، علاقه مندان این حوزه استارتاپی و تمام کسانی که در حوزه مکانیک خودرو فعالیت دارند دعوت کرد که ایده هایشان را به startup.farsuast.ir ارسال و از طریق لینک برگزاری رویداد startup.shirazwhu.ir در این رویداد شرکت کنند.
صادقی سروستانی شماره تلفن های این مرکز استارتاپی را ۰۹۱۷۷۱۶۲۰۸۶و۰۷۱۳۷۲۱۰۲۸۱ اعلام کرد و گفت: علاقه مندان می توانند در صورت نیاز سوالات خود را با این شماره تلفن ها اعلام کنند.
او در پایان نیز گفت: مهلت ثبت نام در رویداد استارتاپی تمدید شده و افراد تا ۲۴ خردادماه می‌توانند ایدههای خود را را ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.