در ۹ ماهه امسال ۳ هزار فقره جهیزیه به مددجویان فارس اهدا شد

۳ هزار و ۲۴۷ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس در ۹ ماهه امسال با اعتبار بیش از ۱۰۸ میلیارد تومان کمک‌ هزینه خرید جهیزیه و هدیه ازدواج دریافت کردند.

محمدحسن شفیعی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد فارس گفت: پرداخت کمک ‌هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت از سرفصل‌های مهم حمایتی این نهاد است که مشارکت مردم و خیران در تأمین جهیزیه، موجب ترویج فرهنگ ازدواج در بین جوانان و کمک به نیازمندان می‌شود.

او با اعلام اینکه در ۹ ماهه امسال ۳ هزار و ۲۴۷ فقره کمک هزینه جهیزیه و ازدواج به ارزش بیش از ۱۰۸ میلیارد تومان به مددجویان استان پرداخت شده است، اضافه کرد: از این تعداد ۱۹۳ فقره جهیزیه به ارزش بیش از ۶ میلیارد تومان به ازدواج مجدد بانوان و ۱۷۸ هدیه ازدواج نقدی به ارزش بیش از ۲ میلیارد تومان به نودامادهای تحت حمایت از محل درآمدهای استان و خیران و نیکوکاران تامین و مابقی از محل اعتبارات دولتی بوده است.

شفیعی با بیان اینکه همه کالاهای خریداری شده صد در صد ایرانی و تولید داخلی هستند، افزود: امیدواریم تا پایان سال و با مشارکت خیرین در استان فارس صف انتظار برای دریافت جهیزیه به صفر برسد و هیچ زوج مددجویی در صف دریافت جهیزیه نباشد. انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.