توسط هلال احمر شیراز؛ طرح آمران سلامت با هدف مقابله با ویروس کرونا ادامه می یابد

خبرپارسی – مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از ادامه اجرای طرح آمران سلامت با پیگیری بیشتر توسط اعضای این جمعیت و با هدف مقابله با ویروس کرونا در نقاط پرتردد شیراز خبر داد.

حسین درویشی با تاکید بر مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، اظهار کرد: اجرای طرح تذکر لسانی در مراکز پرتردد شهر شیراز و در صورت نیاز اهدای ماسک رایگان به مردم بر عهده جمعیت هلال احمر گذاشته شد.

 درویشی یادآور شد: سال ۱۳۹۹ متفاوت از سال های پیشین؛ تحت تاثیر اپیدمی ویروس کرونا سپری شد و همه آحاد جامعه تحت تاثیر پیامدهای جبران ناپذیر شیوع بیماری کووید ۱۹ قرار گرفتند؛ عده ای در خط مقدم مبارزه با این بیماری از جان خود گذشتند تا جان دیگران را نجات دهند.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر یکی از دستگاه هایی است که دوشادوش مدافعان سلامت در مبارزه با شیوع و اپیدمی این ویروس منحوس اقدامات موثر و شایانی انجام داده است.

درویشی با اشاره به اینکه طرح آمران سلامت در مقابله با کرونا یکی از طرح‌های مهم هلال احمر است، بیان کرد: در این طرح اعضای داوطلب و جوان جمعیت هلال احمر با تذکر لسانی مسائلی چون رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را به مردم یادآوری می کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: تذکر لسانی یکی از راه های مواجهه با افراد بی اعتنا به این ویروس است.

درویشی افزود: توصیه به حفظ فاصله اجتماعی و هشدار به رعایت نکات بهداشتی با حفظ احترام به شان و منزلت انسانی به منظور کمک به سلامت جامعه  از محورهای اصلی این طرح است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.