بیانیه انتخاباتی احزاب اصلاح طلب ندای ایرانیان و اراده ملت در استان فارس

خبرپارسی – احزاب اصلاح‌طلب ندای ایرانیان و اراده ملت ایران در فارس بیانیه انتخاباتی منتشر کرد.

در این بیانیه که نسخه ای از آن به دفتر خبرپارسی ارسال شده آمده است:

آب واریخته از کوزه به ظرف آمده است و روایتگر ما باز به حرف آمده است، راوی از رایحه‌ گل نفسش آکنده است، خبر این‌بار خبر نیست بهاری زنده است .

 مردم عزیز و شریف استان فارس

در آستانه انتخابات مهم و تاثیرگذار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم. انتخاباتی که می تواند حال و هوای داخلی و سیاست های سیاست ورزان خارجی را دچار تغییرات عمده کند.

نیز همگان می دانیم که مردم ایران در این سال‌ها با تحمل محرومیت ها و تنگناهای اقتصادی، اگر چه گلایه مند اما کماکان صبور و مقاوم برای تعیین سرنوشتشان قد افراشته اند.

اصلاح طلبان پرشماری برای حضور در این عرصه و تغییر اوضاع کنونی پا به عرصه گذاشتند اما چنان که می دانید با رد صلاحیت های گسترده مواجه شدند به گونه ای که ارائه لیست در بسیاری از حوزه های انتخابی را عملا غیر ممکن کرد.

شیراز سرفراز نیز از این موضوع مستثنی نماند.

 اما امید بذر هویت ماست.

با اتفاقاتی که در واپسین روزهای مانده به شروع تبلیغات رخ داد احزاب اصلاح طلب “ندای ایرانیان” و “اراده ملت ایران” بر آن شدند تا برای ساختن امید و بازگرداندن آرامش به کشور از ظرفیت های موجود کمال بهره را ببرند. گرچه ارائه اسامی نامزدهای اصلاح طلب در اکثر شهرستان ها به دلیل واضح رد صلاحیت ها مقدور نشد اما ظرفیت ارائه فهرست نامزدهای اصلاح طلب در سه حوزه انتخاباتی به وجود آمد که در  قالب “لیست ندای ملت” به حضور مردم صبور و نجیب استان معرفی می شوند.

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان:

آقایان

دکتر سید محمد احمدی/ غلامعباس عالیشوندی

 خانم ها

 فروغ سروی/ ساجده کرمی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر:

آقای دکتر محسن علوی

حوزه انتخابی کازرون و کوه چنار:

 آقای مهندس مرتضی صمیمی

 حزب اراده ملت ایران/ حزب ندای ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.