برگزاری رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال در شیراز

رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس از برگزاری مرحله استانی پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج طی روزهای ۶ تا ۸ دی‌ماه خبر داد.

به گزارش خبر پارسی، سید محسن هاشمی پیش از ظهر امروز، سوم دی‌ماه در جمع خبرنگاران از برگزاری مرحله استانی پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، خبر داد و گفت: این رویداد در روزهای ۶ تا ۸ دی‌ماه به مدت ۶۰ ساعت در موضوعات پویانمایی، بازی موبایلی و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار خواهد شد.

وی افزود: گروه‌های شرکت‌کننده این رویداد در مراسم افتتاحیه پس از اعلام موضوع طراحی پروژه‌های خود را شروع کرده و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

هاشمی با بیان اینکه گروه‌های برتر به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد، اظهار کرد: در مرحله استانی این رویداد برای هر رشته، به تیم نخست ۲۰ میلیون تومان، تیم دوم ۱۵ میلیون تومان و تیم سوم ۱۰ میلیون تومان اهدا خواهد شد.

وی در ادامه افزود: تا کنون یک‌صد نفر در قالب ۲۵ تیم در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند؛ همچنین در بخش مردمی این رویداد ۳۵ نفر شرکت کرده‌اند که پس از داوری آثار به ۹ نفر از برگزیدگان هدایایی اهدا خواهد شد.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس اعلام کرد: افتتاحیه مراسم روز چهارشنبه ۶ دی‌ماه در دانشکده فنی باهنر شیراز آغاز و شرکت‌کنندگان ۶۰ ساعت به رقابت می‌پردازند که امید است در روز ۸ دی‌ماه اختتامیه برگزار و نفرات برتر معرفی شوند.

رئیس سازمان فضای مجازی استان فارس با تشکر از ریاست دانشگاه شهید باهنر شیراز و مدیران شهرداری شیراز، این برنامه را کاری مشترک برای هدفی مشترک برشمرد و عنوان کرد: قرار است در این رویداد فعالان و متخصصان تولید محتوا شناسایی شده و از هنر آنان در عرصه‌های روشنگری و تبلیغ فرهنگی و اجتماعی شهر و کشورمان بهره بُرد.

هاشمی در پایان با دعوت از همه نهادها و دستگاه‌های متولی، خواستار حضور در این رویداد و کمک به روند جاری برنامه و استفاده از ظرفیت متخصصان شرکت‌کننده در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی خود شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.