باغ ایرانی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

شهردار منطقه چهار شیراز با بیان اینکه پروژه باغ ایرانی یکی از پروژه های شاخص و مهم شیراز است گفت: تا پایان امسال درب های این باغ به سوی شهروندان فهیم شیرازی بازگشایی می شود.

 

به گزارش خبر پارسی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شیراز، حسام الدین اسدزاده در جمع خبرنگاران با اشاره به جزییات و آخرین وضعیت اجرای باغ ایرانی اظهار داشت: این باغ با مساحت ۱۰ هکتار در بلوار امیرکبیر در حال ساخت و تجهیز است که علاوه بر این بلوار یکی از دسترسی های دیگر این پروژه از بلوار مهندسین است.

 

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۵ درصد عملیات عمرانی باغ ایرانی انجام شده است افزود: این باغ از پروژه های شاخص و بزرگ شیراز و منطقه چهار این کلان شهر به شمار می رود که پس از بهره برداری به یکی از مکان های زیبای گردشگری تبدیل می شود.

 

شهردار منطقه چهار شیراز گفت: در حال حاضر عملیات عمرانی این طرح در دست اقدام است و به همین منظور نیز تنها در بخش عمرانی ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

 

اسدزاده با اشاره به اینکه این باغ متشکل از سه بخش است افزود: یک بخش از آن دارای ۹ حوض و کوشک میانی، باغ و گالری بسیار وسیع است.

 

وی خاطرنشان  کرد: باغ مدرن ایرانی به عنوان یک فضای شهری و هم به عنوان فضایی با قابلیت ها و رویکردهای متفاوت در فصول و زمان های مختلف قابلیت استفاده برای عموم مردم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.