ایمانیه علیه مدیران تدبیر و امید/ یک دانشجو:مارادونا را ول کنید یکی جلوی غضنفر را بگیرد!/ استاندار فارس از مچاله شدن تدبیر جلوگیری می کند؟

خبر پارسی – وقتی در تابستان سال ۹۲ بیش از هزار فعال دانشگاهی گزارشی ۱۸۰ صفحه ای از آنچه تخلفات ایمانیه عنوان و تدوین کرده بودند  به وزیر بهداشت نامه نوشتند تا رئیس احمدی نژادی دانشگاه علوم پزشکی شیراز را پس از هشت سالT برکنار کند،بسیار امید می رفت تدبیر وزیر بهداشت موجی از امید و نشاط را در این دانشگاه ایجاد کند اما دولتی که در انتصابش صدای منتقدان را نشنید پالس های مثبتی را به هواداران خود ارسال نکرد تا تدبیر زیر چنین رفتارهایی مچاله شود و امید در خندق ناامیدی دفن گردد!
امروز و در حالی که تنها یک سال از ابقای دکتر ایمانیه بر مسند خود می گذرد،وی جنگ با مدیران اصلی و نه تقلبی دولت در استان فارس را علنی کرده و تمام قد مقابل مدیران اصلاح طلب دانشگاه شیراز ایستاده تا به زعم خود حق دانشگاهش را بستاند!سئوال این است که اگر اراضی دانشگاه شیراز وقف بیمارستان نمازی شده  آیا آن مرحوم همین پارسال اراضی یاد شده را وقف دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان نمازی کرده است؟!آیا بهتر نبود که دکتر ایمانیه در زمان حاکمیت احمدی نژادی ها و رحیمی ها که از طیف فکری خودشان بودند این موضوع را پیگیری می کرد و به نتیجه می رساند؟ جای تعجب نیست که ایمانیه چرا در زمان مدیریت مردانی از جنس تدبیر و امید بر دانشگاه شیراز خواهان مثلا احقاق حقوق دانشگاه علوم پزشکی، از دانشگاه شیراز است؟آیا اگر ریاست دانشگاه شیراز عضو جبهه پایداری بود باز هم ایمانیه به زعم خود،دنبال حقوق از دست رفته دانشگاهش بود؟ قطعا همانگونه که او ۸ سال این موضوع را مسکوت گذاشته بود باز هم مسکوت می گذاشت،مشخص می شود که بیمارستان نمازی و موقوفه مرحوم نمازی بهانه ای بیش نیست و به تعبیر آگاهان سیاسی موضوع یاد شده ضربه زدن به مدیران اصلاح طلب دانشگاه شیراز است. از طرف دیگر تحلیلگران حوزه سلامت معتقدند انتقادات از طرح ناپخته پزشک خانواده و پیوستن نمایندگان همفکر دکتر ایمانیه در حوزه انتخابیه شیراز به صف منتقدین طرح پزشک خانواده باعث شده ایمانیه افکار عمومی را از طرح پزشک خانواده به سمت توسعه بیمارستان نمازی سوق دهد تا کمی از زیر فشارهای مردمی و حالا دیگر نمایندگان مردم در خانه ملت خارج شود.
با این همه –ایمانیه همچنان در مسند ریاست یا به عبارت بهتر؛ حکومت اش در دانشگاه علوم پزشکی شیراز مانده و آب از آب تکان نخورده است.
استاندار فارس در حالی این روزها مدام در رسانه های جمعی زیر تیغ انتقاد قرار گرفته که تلاش برای برکناری ایمانیه از او می تواند ورق را به نفعش برگرداند. هر چه باشد هزاران دانشجوی نخبه مملکت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از این تغییر استقبال می کنند و بعدها از دکتر احمدی به عنوان استانداری یاد خواهند کرد که نگذاشت تدبیر زیر چنین رفتارهایی مچاله شود و در اعماق خندق ناامیدی، امید را به آنان هدیه کرد!
آیا استاندار فارس از مچاله شدن تدبیر جلوگیری می کند؟ او از دل خندق ناامیدی دانشجویان،امید را برای آنان به ارمغان می آورد؟
دانشجویی با اشاره به موضع گیری تمام و کمال ایمانیه علیه همتایان خود در دانشگاه شیراز می گفت:مارادونا را ول کنیدیکی جلوی غضنفر را بگیرد…

8 دیدگاه برای “ایمانیه علیه مدیران تدبیر و امید/ یک دانشجو:مارادونا را ول کنید یکی جلوی غضنفر را بگیرد!/ استاندار فارس از مچاله شدن تدبیر جلوگیری می کند؟

 1. قای صدری که از اون وری افتادی..نه خوبه ادم مثل پایداری چی ها باشه نه این که از این ور پشت بام بیوفته..از ۳۵۰ هکتاری که قبلا مشترک بوده نزدیک به ۵ هکتار در اختیار علوم پزشکی قرار گرفته در صورتی که ۱۰۰۰۰ دانشجو داره و دانشگاه شیراز ۱۹۰۰۰ هزارتا به گواه سایت این دو دانشگاه..یک سوم هم نه یک چهارم از امکانات و زمینهای دانشگاه شیراز حداقل حق این دانشگاه هست..ضمن این که خود رییس دانشگاه شیراز اعتراف کرده که این زمین ها وقف نمازی هست مصاحبه اش هم موجود و مکتوب هست در صورتی که قائم مقام اون یعنی دکتر صفوی در ابتدا میگه سند زمینها شش دانگ به نام دولت هست بعدا اعلام میکنه ۴دونگ متعلق به دولت و دو دونگ وقف طاووسی هست..حالا قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس؟ یک مطلب بزار دقیقا مشکلت رو با ایمانیه بگو که یحتمل هم کاملا شخصی هست که این طور کینه توزانه تیتر میزنید..
  ضمن این که دروغگو هم مشخص شد که شخص شخیص دکتر صفوی هست ..این دوستان دانشگاه شیراز که حتی به وزیر بی مربوط نفت هم نامه فرستادن صراحتا گفتن اگه تصمیم خلاف میلشون باشه تمرد میکنن در صورتی که همین ایمانیه گفتی هرچی دستور بدن قبول می کنیم

 2. سلام: از سایت خبر پارسی انتظار بیشتری میرود حداقل وقتی تحلیلی ارایه میدهد تحقیقات حداقلی نموده باشد!! اراضی مورد گفتگو سالهااست در تصرف دانشگاه بوده و هیچ سند به علوم پزشکی ارایه نمیشد .. اخیرا با پیگیری رییس بیمارستان نمازی پس از زحمات فراوان مستندات کامل و غیر قابل خدشه از مالکیت بیمارستان بر زمینها و وقف بودن عمده این زمینها به دست علوم پزشکی رسید( که هیچ ربطی هم به دکتر ایمانیه ندارد و ایشان فقط هر از چند گاهی مصاحبه ایی در این خصوص نموده) این مساله با تصویب ساخت بیمارستان جدید نمازی در لایحه بودجه همزمان شده که منطقا و بر اساس وقفنامه بهترین مکان برای ساخت بیمارستان است.. مسولین دانشگاه شیراز که فکر نمیکردند این اسناد به دست علوم پزشکی برسد قضیه را جدی نگرفتند و انکار میکردند!!! اکنون که این اسناد به دولت رسیده و هیچ جای انکاری نمانده به سوء استفاده از خط مشی سیاسی ایمانیه پرداخته و با مطرح کردن مباحث بی ربط سعی در تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی دارند!!! در صورتیکه این موضوع کاملا حقوقی و قابل اثباط است و نیازی به برگزاری تجمع ندارد،، امری که علوم پزشکی از ابتدا درخواست انرا داشته است.

 3. ضمنا این مًوضوع در زمان دولت حماقت و استانداری صادق عابدین وریاست جبهه پایداری بر دانشگاه شیراز اغاز و ادعاهای علوم پزشکی مطرح شد…و ارتباطی به خط بندی سیاسی حضرات ندارد… به مصاحبه هایی که در جراید توسط رییس وقت دانشگاه شیراز در دولت قبل مراجعه فرمایید.

  1. عزیزم لازم نیست کلی فحش بدی و خودت را جر بدهی تا نشان دهی اصلاح طلب هستی و از ایمانیه دفاع می کنی

   فشار نیار برای سلامتیت ضرر داره به خدا

 4. چرا کامنتها رو تایید نمیکنید؟ میترسید بیننده ها حرف حق رو ببینند؟؟؟؟یا تایید نمیکنید یا عامدانه دیر تایید میکنید؟ تو این مدت چندین مطلب گذاشتید ولی انگار کامنت تایید کردن شده شاخ غول شکوندن!!

 5. ایمانیه جان

  با این بساطی که راه انداختی نه از تنفر کسی نسبت به تو کم می شود و نه می توانی کرسی ریاستت را ادامه دهی

  پلاکاردهای دانشگاه شیرازی ها راببین

  چقدر محبوب بودی و چقدر محبوب تر شدی؟

  عزت و ذلت را خدا می دهد نه این شلوغ کاری و سیاسی کاری ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.