انتظار می‌رفت شاهد فضای سالم‌تری به لحاظ تبلیغات انتخاباتی باشیم

لزوم برخورد بازدارنده با تخلفات آشکار انتخاباتی/انتظار می‌رفت شاهد فضای سالم‌تری به لحاظ تبلیغات انتخاباتی باشیم

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس،ضمن انتقاد از عملکرد ستاد انتخابات استان فارس در عدم برخورد با تخلفات انتخاباتی فهرست‌های غیرقانونی گفت: رویکرد ستاد انتخابات استان و هیئت نظارت بر انتخابات در عدم برخورد بازدارنده با تخلفات آشکار انتخاباتی و فهرست‌های غیرقانونی، نافی وظایف قانونی و شرعی این ستاد و مسئولان آن است، انتظار می‌رفت شاهد فضای سالم‌تری به لحاظ تبلیغات انتخاباتی باشیم.

به گزارش خبر پارسی به نقل از روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس، مجید فروردین، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس، ظهر امروز ضمن انتقاد از عملکرد ستاد انتخابات استان فارس در عدم برخورد با تخلفات انتخاباتی فهرست‌های غیرقانونی گفت: رویکرد ستاد انتخابات استان و هیئت نظارت بر انتخابات در عدم برخورد بازدارنده با تخلفات آشکار انتخاباتی و فهرست‌های غیرقانونی، نافی وظایف قانونی و شرعی این ستاد و مسئولان آن است انتظار می‌رفت شاهد فضای سالم‌تری به لحاظ تبلیغات انتخاباتی باشیم.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس در ادامه تصریح کرد: نامزدهای شورای ائتلاف انقلاب اسلامی در استان فارس که نامشان در بسیاری از فهرست‌های جعلی انتشار یافته، طی نامه‌های رسمی به ستاد انتخابات استان عضویت در این فهرست‌ها را تکذیب کرده‌اند. ستاد انتخابات کشور نیز در بیانیه شانزدهم خود که امروز ۹ اسفند ماه انتشار یافته، بر لزوم رعایت ماده ۸ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی که بر لزوم قانونی بودن لیست‌ها و ائتلاف‌ها تصریح دارد، تاکید کرده است. با این حال، متاسفانه به دلیل عدم اقدام موثر از سوی مسئولین ذیربط، شاهد به هم ریختگی فضای تبلیغاتی و سیاسی در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ۱۱ اسفند ماه در شهر شیراز هستیم.
فروردین در انتها افزود: امیدواریم مردم با مشارکت گسترده در انتخابات ۱۱ اسفند ماه، بار دیگر با انتخاب آگاهانه، آینده درخشان و امید آفرین کشور را تضمین نمایند.
لازم به ذکر است پیش از این فروردین رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان فارس طی نامه‌ای به معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس و رئیس ستاد انتخابات این استان نسبت به بروز تخلفات آشکار انتخاباتی و عدم جدیت در برخورد با این تخلفات اعتراض کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.