انتصابات جدید در شهرداری شیراز

خبرپارسی – شهردار شیراز در احکامی جداگانه، شهردار منطقه ۲، شهردار منطقه ۷، رییس سازمان حمل و نقل بار و مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز را منصوب کرد.

حیدر اسکندرپور طی حکمی مهران بهرامی نژاد را به سمت شهردار منطقه ۲ شیراز منصوب کرد. مهران بهرامی نژاد دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی از دانشگاه شیراز است و پیش از این معاون شهرداری منطقه ۳، سرپرست شهرداری منطقه ۳، معاون شهرداری منطقه یک، معاون شهرداری منطقه ۲ و معاون شهرداری منطقه ۱۰ بوده است.

شهردار شیراز نظارت بر انجام امور خدمات شهری، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز منطقه، نظارت بر انجام امور عمرانی و ترافیکی منطقه، نظارت بر حفظ حریم منطقه و نظارت بر فرآیندهای صدور پروانه های ساختمانی، مجوزها و پایان کار را از مهم ترین مأموریت های شهردار این منطقه برشمرد.

اسماعیل صالحی شهردار منطقه ۷ شیراز شد

اسکندرپور همچنین اسماعیل صالحی را به سمت شهردار منطقه ۷ شیراز منصوب کرد. اسماعیل صالحی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و کارشناسی ارشد MBA است و پیش از این نیز شهردار مناطق ۴، ۶، ۷ و ۱۱ شیراز، شهردار شهرهای آباده، گناوه و بندر دیر، معاون فنی شهرداری های استان بوشهر، مسئول عمران فنی شهرستان دشتی و معاون فرماندار شهرستان آباده بوده است.

شهردار شیراز مهمترین ماموریت های شهردار این منطقه را همچون شهرداران سایر مناطق؛ نظارت بر انجام امور خدمات شهری، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز منطقه، نظارت بر انجام امور عمرانی و ترافیکی منطقه، نظارت بر حفظ حریم منطقه و نظارت بر فرآیندهای صدور پروانه های ساختمانی، مجوزها و پایان کار برشمرد.

عبدالجلیل شریفی رییس سازمان حمل و نقل بار شهرداری شیراز شد

شهردارشیراز طی حکم دیگری عبدالجلیل شریفی را به سمت رییس سازمان حمل و نقل بار منصوب کرد. عبدالجلیل شریفی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل و هم اکنون نیز دانشجوی دکترای علوم سیاسی گرایش سیاست گذاری عمومی و کارشناسی حقوق است. شریفی پیش از این دبیر کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورا و دبیر فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز بوده است.

او در این حکم برنامه ریزی در راستای تشکیل شرکت های حمل و نقل بار، نظارت و کنترل لازم در زمینه حمل و نقل بار درون شهری و ساماندهی وضعیت موجود، تدوین سیاست ها در جهت اعمال ضوابط ایمتی و حفاظت از بار درون شهری، برنامه ریزی جهت مکانیزه کردن سیستم های کنترل هوشمند ناوگان حمل بار و تلاش در راستای کاهش تقاضای سفر باری با استفاده از توانمندی دولت الکترونیک و سامانه های هوشمند حمل و نقل بار را از جمله مهمترین ماموریت های این سازمان برشمرد.

عبدالحمید ناصرپور مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز شد

اسکندرپور طی حکمی عبدالحمید ناصرپور را به سمت مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز منصوب کرد. عبدالحمید ناصرپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است و پیش از این معاون اداره کل حقوقی شهرداری شیراز، مشاور حقوقی کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز، عضو کمیته حقوقی کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز، عضو کمیته بررسی لوایح شهرداری شیراز، عضو کمیته مشورتی حقوقی شهرداری شیراز و عضو کمیته مشورتی مالی شهرداری شیراز بوده است.

شهردار شیراز در این حکم ماموریت های این سازمان را بررسی حقوقی قراردادهای داخلی و خارجی شهرداری شیراز، نظارت بر طرح دعاوی و دفاع از حقوق شهرداری، پاسخگویی به کلیه دعاوی و شکایات مطروحه علیه شهرداری در مراجع قضایی و غیرقضایی، مشاوره در انعقاد قراردادها و تنظیم متون حقوقی مختلف در شهرداری و رسیدگی به اختلاف نظرهای حقوقی برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.