استفاده از ظرفیت حمل و نقل فارس در خدمت رسانی به زائران اربعین

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های حمل و نقلی استان در ارائه خدمات به زائران حسینی تاکید کرد.

علیرضا راستیار در اولین جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین حسینی ۱۴۰۱ فارس با اشاره به پیش‌بینی افزایش زائران اربعین حسینی(ع) در سال جاری گفت: تمام ظرفیت‌های حمل و نقلی و شبکه‌های مواصلاتی و همچنین پایانه‌های مسافربری استان آمادگی ارائه خدمت برای جابه‌جایی زائران را دارند.

او با بیان اینکه تامین ناوگان مسافری مورد نیاز برای جابجایی زایران مورد تاکید این اداره کل است، افزود: ایمن سازی محورهای مواصلاتی و ارتقا و بهبود کیفیت خدمات رسانی در پایانه‌های مسافربری استان به زائران در کنار اقدامات تکمیلی دیگر نیز از جمله برنامه‌های بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است که با جدیت هرچه تمام تر پیگیری می‌شود.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت تعامل با سایر دستگاه‌های خدمات رسان دیگر تاکید کرد و گفت : با هماهنگی‌هایی که با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان در خصوص تامین سوخت ناوگان عمومی مسافر بعمل می‌آید تمام تلاش مان را بکار می‌گیریم که در این بخش نیز خللی بوجود نیاید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.