اردکانی بالآخره رفت؛خلیل رضائیان معاون عمرانی استانداری فارس شد

خبر پارسی: «خلیل رضائیان» معاون عمرانی استانداری فارس شد. به پیشنهاد استاندار فارس و با حکم وزیر کشور «محسن اردکانی» معاون عمرانی استانداری فارس در دوره احمدی نژاد بر کنار شد و «خلیل رضاییان» جانشین وی شد .

در بخشی از حکم وزیر کشور خطاب به خلیل رضائیان آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم فارس و تایید معاون محترم عمران و توسعه امور شهری و روستایی ، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس منصوب می کنم. وزیر کشور از رضائیان خواسته است در ایجاد هماهنگی در زمینه فنی و عمرانی ، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستایی ، تشخیص نیاز مندی های عمرانی و تعیین اولویت ها ، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاههای استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاهها و شورای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد توسعه متوازن مناطق ، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و ساز ها، توجه به الگوی شهر سازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظائفی است که انتظار دارد در چهار چوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرا دست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعداد ها و تجارب نیروی های لایق و متخصص بدان اهتمام کند.

خلیل رضائیان در دوره اصلاحات مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان فارس و معاون عمرانی استانداری فارس را در کارنامه خود دارد. گفته می شود پیش از این و در روزهای پایانی دولت احمدی نژاد، محسن اردکانی به اتهام  فساد مالی برای چند روز بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفته بود.شایعه ای که خبر پارسی تا این لحظه نه آن را تایید و نه تکذیب می کند و همانطور که گفته شد،بحث یاد شده فقط در حد اتهام بوده و ممکن است واقعیت نداشته باشد.

اردکانی از اسپانسرهای بزرگ جریان فکری احمدی نژاد و جامعه اسلامی مهندسان در فارس بشمار می رفت و عملکرد وی در جریان بارش برف ماه گذشته شیراز با انتقاد شدید ناظران و جریانات سیاسی و مدیریتی قرار گرفته بود. گفته می شود،پیش از این برخی از نمایندگان فارس در خانه ملت خواستار ابقای اردکانی شده و استاندار فارس را در تنگنا قرار داده بودند که وی را عزل نکند.

11 دیدگاه برای “اردکانی بالآخره رفت؛خلیل رضائیان معاون عمرانی استانداری فارس شد

 1. امیدواریم فشارهای وارده از جانب نمایندگان مجلس و امام جمعه شیراز بر استاندار فهبم فارس و وزارت با تدبر بهداشت موجب ماندگاری بیشتر ایمانبه بر مسند قدرت نگردد و بار دیگر با تدبر و تامل وارد شوند و جک نشاط را به دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگردانند

 2. امیدواریم فشارهای وارده از جانب نمایندگان مجلس و … بر استاندار فهبم فارس و وزارت با تدبر بهداشت موجب ماندگاری بیشتر ایمانبه بر مسند قدرت نگردد و بار دیگر با تدبر و تامل وارد شوند و جو نشاط را به دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگردانند

 3. اردکانی برود که هیچ وقت برنگردد .چقدر ما رو اذیت کرد وبا تاخیر یک ساله در پرونده ای که در استانداری داشتیم ، بدبختمان کرد .
  البته بدون هیچ مشکل قانونی !
  سر نماز سزای اعمالش رو همیشه از خدا میخواهم

 4. از استاندار دولت تدبیر و امید انتطار داشتیم زود تر از این اقدام مینمود و هرچه سریعتر نیز نسبت به برکناری افرادی که نمی گذارند چرخ استان و دولت بچرخد و در استانداری مردم فارس جا خوش کرده اند اقدام نماید.

 5. بی تقوایی تا کجا سلام اقا یا نی که جرمها شون در پرونده خ قم اباد وغیره ثابت شده بود والان دوباره به مدد استاندار بی تدبیر برگشتن را برسانید خوبه خودتون میگید اتهام مالی را تایید نمیکنید اردکانی فقط وفقط بدلیل باج ندادن و اینکه قانونمند معاونت عمرانی را اداره کر د مورد هجمه شما ورفقاتون که بجز خودشون واهداف تشکیلاتشون به چیز دیگه فکر نمیکنن قرار گرفت مدیریت وعملکرد اجرایی اردکانی را حتی استاندار با همه فشاری که اصلاح طلبان به وی اوردن بارها به زبان اورد اخریش در جلسه تودیع خواهیم دید عقب رفت استان را با امدن مدیران ازمون داده و مسن البته از نوع خبر گذاشتن شما هم گله نیست غیره از این باشه جای تعجب داره وای از فردای قیا متتان با این همه بی تقوایی وبی انصافی

 6. لابد از افتخارات آقای اردکانی کنار گذاشتن آقای مهندس رجبی از سازمان قطار شهری و سرکارآوردن سعید حاجی زمانی که هیچ تخصصی ندارد است.

 7. معاون عمرانی جدید نیز دست کمی از اردکانی ندارد. برای اثبات این موضوع بهتر است سری به محل فعالیت ایشان در دوره بعد از بازنشستگی بزنید. (مهندسین مشاور پاراب فارس و فساد مالی سیستم تحت مدیریت معاون جدید عمرانی در نظارت بر دو پروژه عمرانی آب منطقه ای فارس)

  1. با سلام از چاله در آمدیم به چاه افتادیم.معاون عمرانی جدید که با احداث دو سد تاریخی که بیشترین ظلم را متوجه استان فارس کرد،فکر نمیکنم عملکرد مثبتی در استان به نمایش بگذارد.عامل خشک شدن دریاچه بختگان وزیست بوم رودخانه کر وباز کردن پای بیابان به استان فارس

 8. اردکانی حق خیلیلا رو در آب و فاضلاب خورد همون بهتر که رسوا شد
  خیلی نفرینش کردم

 9. اگه یه خورده واقع بین باشیم میبینیم که در زمانی که ارزش واقعی من برای مسئولین مشخص نبود سد سازان آن زمان مرا به وضعیت کنونی در آورده اند .دیروز برای نابودی من بودجه گرفتند امروز برای احیای من بودجه میگیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.