ادامه فعالیت پایداری در شیراز/ رسایی: دولت احمدی‌نژاد بهترین دولت ایران بود/ مرا عربده‌کش و نماینده خواب صدا می‌زنند

خبر پارسی – حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: همه دولت ها محاسنی داشته اند اما دولت نهم جزو دولت های پرافتخار در جمهوری اسلامی است و می توان گفت سر دولت دهم هم نسبت به سایر دولت ها بالا است.

به گزارش ایرنا، این نماینده اصولگرای مجلس شامگاه دوشنبه در نشستی با عنوان ‘مقاومت مردم، ایستادگی مسوولان’ در تالار حکمت دانشگاه شیراز افزود: هرگز احمدی نژاد را با دیگر روسای جمهوری ایران مقایسه نمی کنم بلکه احمدی نژاد را با خودش مقایسه می کنم و این که احمدی نژاد ۹۲ احمدی نژاد ۸۴ نبود و زمانی که استدلال می کنم، خود احمدی نژاد نیز کم می آورد.

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پاسخ به پرسشی درباره کشف بب مالی در دوره دولت قبل گفت: درست است که در نظام ایده آل ما نباید فساد مالی باشد اما با وجود مفاسدی که در دولت های مختلف بوده است، باز هم نظام جمهوری اسلامی ایران سالم ترین سازوکار اقتصادی را در میان دیگر کشورها دارد.

وی در پاسخ به سوال دانشجویی درباره وجود پول های کثیف در عرصه سیاسی گفت: راست می گویند پول کثیف هست اما زمانی که وزیر کشور از چنین موضوعی سخن گفت از ارایه مستندات خودداری کرد.

رسایی اظهار کرد: زمانی با پیغام از من خواستند که به دفتر آقای رحیمی معاون اول احمدی نژاد در دوران ریاست جمهوری بروم تا هزینه تبلیغات انتخابات مجلس هشتم را تامین کنند اما من هیچ گاه نپذیرفتم.

این نماینده مجلس در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غواص در جریان عملیات کربلای ۴ زمستان ۱۳۶۵ که پیکر مطهر آنها اخیرا تفحص شده است، از راه اندازی کمپینی در صفحه اینستاگرام خود با این موضوع سخن گفت و اظهار کرد: موضوع این کمپین از این قرار است: ما با دست های بسته مقاومت کردیم، شما با دست های باز چه کردید؟

رسایی درپاسخ به پرسش دانشجویی درباره موضع مجلس شورای اسلامی درقبال مذاکرات هسته ای گفت: این انتقاد به مجلس ما وارد است و جریانی در مجلس هستند که هر زمان نگرانی نمایندگان به نقطه جوش می رسد با برگزاری جلسه غیرعلنی این نقطه جوش را پایین می آورند و می گویند که برای حفظ منافع ملی مباحث جلسات غیرعلنی را بازگو نکنید.

وی با بیان این که با وجود انتقادات به روند فعالیت تیم مذاکره کننده هسته ای، مخالف استیضاح وزیر امور خارجه هستم، ادامه داد: جریانی در مجلس مدافع این مذاکرات است و فضا را مدیریت می کند، من در این زمینه به آقای لاریجانی گفتم این وضعیت پای شما نوشته می شود.

این نماینده اصولگرای مجلس گفت: آقای ابوترابی فرد نایب رییس مجلس شورای اسلامی از تریبون ریاست جلسه مجلس به من گفتند ‘عربده کش’ اما این موضوع آیا فضاحتی برای من است؟ البته این را بگویم که ۱۰ دقیقه بعد وی از من عذرخواهی کرد.

رسایی درباره تعبیر نماینده خواب گفت: روزی نیست که سایت ها و روزنامه ها علیه ما مطلب ننویسند؛ اگر خواب من این را بر سرشان آورده باشد وای به حال روزی که بیدار باشم.

مدیرمسوول هفته نامه ۹ دی افزود: این گونه نیست که مدام انتقاد کرده باشم بلکه در نطق های خود از برخی اعضای دولت روحانی تشکر کرده ام و در هفته نامه ۹ دی نیز با وجود آن که برخی اصولگرایان از اقدام دولت در قطع یارانه ثروتمندان انتقاد کردند، از دولت حمایت کردم چرا که یارانه مال آدم نیازمند است. به آقای روحانی هم گفتم که نترسید، یارانه های ثروتمندان را قطع کنید. زمان انتخابات همین بچه های مظلوم حاضر هستند. به همین ها رسیدگی کنید.

رسایی در پاسخ به پرسش دیگری نیز گفت: اگر یک افتخار دارای ارزش در دوران عمرم داشته باشم این است که شاگرد آیت الله مصباح یزدی هستم که اسناد مبارزات انقلابی وی در کتابی در ۶۰۰ صفحه منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.