آغاز به کار نمایشگاه صنعت مبلمان در شیراز

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: سی و یکمین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان از امروز دو شنبه ۳۱ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.

علی فرهادی افزود: این نمایشگاه در چهار سالن بهار،سرو، نرگس و حافظ با حضور بیش از ۹۰ شرکت تولیدکننده و فعال در صنعت مبلمان از سراسر نقاط کشور برپا شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه نمایشگاه صنعت مبلمان در مساحتی افزون بر پنج هزار و ۷۰۰ متر مربع برگزار می شود، ادامه داد:‌ مهمترین ویژگی این نمایشگاه‌ ارائه محصولات کاملاً ایرانی و ملی است و تلاش بر این است که با برپایی این نمایشگاه‌ها فرهنگ حمایت از تولید ملی و خرید کالای ایرانی را در جامعه نهادینه کرد.

او ادامه داد: در این نمایشگاه شرکت هایی از استان های فارس، تهران، مرکزی، اصفهان،آذربایجان شرقی،خراسان رضوی،البرز و همدان حضور دارند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد: در این گونه نمایشگاه‌ها با عرضه و به نمایش گذاشتن جدیدترین و مدرن ترین محصولات صنعت مبلمان کشور می توان به رونق تولید و اشتغال زایی کمک شایانی کرد .
مهندس فرهادی تصریح کرد: علاقه مندان به این نمایشگاه می توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از روز دوشنبه سی و یکم مرداد ماه تا جمعه چهارم شهریور ماه، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان حضور پیدا کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.