آغاز بهره برداری از دو خط تولید محصولات لبنی در شیراز

دو خط تولید کارخانه تولید محصولات لبنی شیراز با حضور استاندار فارس، رئیس سازمان صمت استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی به افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس سه‌شنبه ۱۰ اسفندماه در آیین افتتاح کارخانه تولید محصولات لبنی رامک شیراز در رابطه با بهره‌برداری از دو خط تولیدی این مجموعه، عنوان کرد: با اجرایی شدن طرح توسعه و بهره‌برداری از دو خط تولیدی جدید این کارخانه در زمینه تولید و بسته‌بندی شیر فراپاستوریزه و محصولات پودری شیر خشک و پودر آب پنیر نیاز مصرفی بخشی از بازار استان و کشور تامین می‌شود.

او در رابطه با میزان سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی این طرح توسعه، افزود: این طرح توسعه‌ای با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال زمینه اشتغالزایی ۲۰۰ نفر فراهم شده است که میزان اشتغالزایی این کارخانه ۲۸۰۰ نفر افزایش پیدا کرد.

رئیس سازمان صمت فارس در رابطه با افزایش ظرفیت تولید در این کارخانه، خاطرنشان کرد: اجرایی شدن گام به گام طرح‌های توسعه واحد تولیدی رامک شیراز منجر به اشتغالزایی در این منطقه محروم و افراد بومی خواهد شد که لازم است موانع موجود این کارخانه جهت افزایش ظرفیت تولید و رونق اقتصادی در استان فارس برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.