وکیل مهدی طارمی به ادعای مدیر عامل سایپا پاسخ داد:/ابراهیمی: طارمی پراید نیست که شما روی او قیمت می گذارید/بحث طارمی با پرسپولیس بر سر ریال و دلار نیست

خبر پارسی – ابراهیمی در گفت و گو با “ورزش سه”، در خصوص ادعای درویش مدیرعامل سایپا که گفته بود اگر پرسپولیس به طارمی ۵۰۰ هزاردلار می داد در این تیم می ماند اظهار داشت:نمی دانم مبنای گفتار جناب درویش چیست و اگر چه تاکنون ایشان را از نزدیک ندیده ام اما به عنوان عضوی از اعضای خانواده فوتبال برایشان احترام قائلم ولی لازم است برخی موارد را توضیح بدهم.

او ادامه داد:مهدی طارمی پراید نیست که شما روی او قیمت می گذارید و یا برای باشگاه پرسپولیس تعیین تکلیف می کنید که به چه مبلغی می توانند طارمی را حفظ کنند. از یک مدیر در این سطح توقع ادبیات گفتاری بهتری می رود.

او افزود:در باشگاه پرسپولیس دوستان زیادی دارم و رابطه من و دکتر طاهری و ترکاشوند و دیگر عزیزان آنقدر صمیمانه بوده و هست که اگر بحث مالی مطرح بود راحت بیان می کردم. مهمتر از آن پرسپولیس هوادار همیشه آماده به خدمتی مانند حاج حسین هدایتی که از دوستان خود من هم هست را دارد که حاضر است زندگی اش را فدای پرسپولیس کند. من تا حالا این موضوع را جایی نگفته بودم اما ناچارم بگویم. یک روز در دفتر حاج حسین هدایتی یک مراسم مذهبی به سیاق هر ساله برگزار می شد و من هم حضور داشتم. بعد از مراسم من و یکی از دوستان مشترک و هدایتی نشسته بودیم و صحبت به موضوع طارمی کشید.حاج حسین هدایتی گفت هواداران بارها از من خواسته اند طارمی را حفظ کنیم . من نمی دانم کادر فنی چه نظری دارد و اصلا طارمی یا هر بازیکن دیگری را می خواهد یا نه و به خودم اجازه دخالت در امور مدیریتی باشگاه را هم نمی دهم اما به عنوان یک هوادار یک کاری انجام می دهم.

وی ادامه داد:هدایتی یک برگ چک سفید امضا به من داد و گفت  این برگ چک را نزد دکتر طاهری ببر.هر مبلغی که بر سر قرارداد طارمی، دکتر طاهری توافق کرد را روی چک بنویسید و به بانک ببرید. من همانجا از او تشکر کردم و برایش توضیح دادم که طارمی می گوید تصمیمم رفتن به خارج است و با پرسپولیس بحث مالی نداریم کما اینکه باز ناچارم بگویم ما قبل از دربی با دکتر طاهری بر سر رقم قرارداد فصل بعد طارمی توافق کردیم که بنا شد اگر طارمی قصد ماندن در ایران را داشت با افزایش ۵۰ میلیون تومانی قراردادش او با ۸۵۰ میلیون با پرسپولیس تمدید کند.پس طارمی با پرسپولیس بحث مالی نداشت و ندارد.

ابراهیمی یادآور شد:جالب تر اینکه وقتی به مهدی گفتم دکتر طاهری پیشنهاد ۸۵۰ میلیونی داده و اگر بنا بود در ایران بازی کنی من روی این رقم توافق کرده ام طارمی گفت من که در ایران در تیم دیگری بازی نمی کنم. اگر کمتر از این مبلغ هم می گفتند قبول می کردم چون جای دیگری نمی روم.

او اظهار داشت:دوست خوبم  در لندن شرکت بزرگ ترنسفر و فعالیت های ورزشی دارد.همه اهالی فوتبال هم او را می شناسند. امیر می تواند شهادت بدهد فصل گذشته و قبل از بازی برگشت با سایپا که اتفاقا مهدی محروم هم بود با من تماس گرفت و گفت از چین برای مهدی پیشنهاد سه میلیون دلاری دارم. فکر کنم ۸ یا ۹ بازی از لیگ باقی مانده بود. من ماجرا را به مهدی گفتم که او جواب داد تیم در کورس قهرمانی است و با ده برابر این مبالغ هم نمی روم. نامردی است که تیم را در این شرایط ترک کنم.پس بحث طارمی با پرسپولیس بر سر ریال و دلار نیست. آدم با خانواده خودش بحث پولی نمی کند و خود من هم  به دوستانی که از من مشورت می گیرند همیشه گفته ام پول اولویت دهمشان باشد.وکیل عزت پورقاز هم من هستم و در یک تماس ۵ دقیقه ای با پورموسوی بر سر حضور عزت در استقلال خوزستان توافق شفاهی کردیم . بعد از آن هم باشگاه استقلال تهران و هم صبا خواستار او بودند اما از تعهد شفاهی مان عدول نکردیم و آقایان پورموسوی و پورکیانی می توانند در مورد مکالمات بین ما شهادت بدهند.فراموش نکنید سرمربی صبا علی دایی است که برادر بزرگتر من محسوب می شود ورابطه بسیار نزدیک و خانوادگی داریم اما خود او هم به من گفت اگر عزت یک کلام قول به اهوازی ها داده پای همان یک کلام بایستید.

ابراهیمی در پایان در خصوص اینکه برانکو گفته طارمی با یک تیم اسپانیایی قرارداد بسته گفت:بحث ترنسفر مهدی با من نیست و دوستان دیگری آن را دنبال می کنند ولی هنوز با جایی قرارداد نبسته ولی قطعا راهی یک تیم خارجی خواهد شد و در ایران حضور نخواهد داشت.اینکه می گویند علی دایی به طارمی گفته اگر به خارج نرفتی به صبا بیا هم صحت ندارد.اتفاقا مهدی چندی قبل از خود علی دایی مشورت گرفت و دایی گفت اگر بنای رفتن به اروپا داری همین الان برو چون سن تو بالاتر برود رفتن سخت تر می شود.من دیروز تا نزدیکی های افطار با علی دایی با هم بودیم و چیزی در مورد مهدی نگفت. فقط یک روز قبل از آن مدیران صبا دنبال مهرداد کفشگری بودند که با او قرارداد ببندند مهرداد را پیدا نمی کردند.مهدی بوشهر بود و من داشتم تلفنی با او حرف می زدم که علی آقا هم کنار من بود و گفت به مهدی بگو اگر شماره دیگری از مهرداد دارد با او تماس بگیرد بگوید به من زنگ بزند.فقط همین و بس.هیچ حرف دیگری رد و بدل نشد.

 

1 دیدگاه برای “وکیل مهدی طارمی به ادعای مدیر عامل سایپا پاسخ داد:/ابراهیمی: طارمی پراید نیست که شما روی او قیمت می گذارید/بحث طارمی با پرسپولیس بر سر ریال و دلار نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.