۹۰ هزار مرسوله از فارس طی سه ماه گذشته ارسال شده است

مدیرکل پست استان فارس گزارشی از عملکرد سه ماهه این اداره کل ارائه داد

 

مدیرکل پست استان فارس ضمن قدردانی از کارکنان تلاشگر شبکه پستی در استان فارس، گزارشی از عملکرد سه ماهه اول این اداره کل را طی یک مصاحبه ارائه داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان فارس؛ روح اله عباسی مدیرکل پست طی ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل در سه ماه اول سال، به جذب نیروهای دانه شمار و اخذ مجوزهای لازم جهت جذب نیروهای شرکتی جهت به کارگیری در واحد توزیع در راستای ارائه کیفیت مطلوب به هم استانی ها اشاره کرد.

 

عباسی در ادامه تصریح کرد با تفکیک شهر صدرا از شیراز و واگذاری امور مربوط به تجزیه و مبادلات، توزیع و قبول مرسولات پستی این شهر نوپا به مدیر دفتر پست صدرا، منجر افزایش انسجام در بین کارکنان این بخش مهم از جغرافیای استان فارس در نزدیکی شیراز شد.

 

وی در ادامه به بهسازی ساختمان های نواحی پستی ۷۱۳، ۷۱۴ و دفتر پستی رحمت شیراز و همچنین تعمیر و راه اندازی چند دستگاه کامیون سنگین اسن اداره کل اشاره کرد و افزود، در برنامه های آینده پس از اتمام قرارداد مستاجر فروشگاه در پست مرکزی، برنامه توسعه تجزیه و مبادلات استان را در دست اقدام خواهیم داشت.

 

مدیرکل پست استان فارس با اشاره به بهسازی انجام شده در ناحیه پستی ۷۱۳ نیز از برنامه ریزی های انجام شده جهت واگذاری قسمتی از فضای این اداره کل جهت ایجاد بازارچه های مجازی با استفاده از ظرفیت شرکت های استارتاپی فعال در حوزه تجارت الکترونیک خبر داد و تصریح کرد: قطعاً تجمیع فعالیت‌های مرتبط با این حوزه باعث شتاب دهی به کسب و کارهای الکترونیکی و افزایش ترافیک در این اداره کل خواهد شد.

 

عباسی در ادامه، گزارشی از عملکرد سه ماهه این اداره کل در سرویسهای چاپ و توزیع شناسنامه درب منزل با تعداد حدود ۶۶ هزار ترافیک، احراز نشانی پستی حدود ۱۰۸ هزار ترافیک، در سرویس تجارت الکترونیک ترافیک مرسولات صادره از استان حدود ۹۰ هزار و مرسولات وارده به استان بیش از ۲۲۷ هزار مرسوله، استعلام و صدور گواهی کد پستی ۷۹ هزار ترافیک سرویس درخواست کد پستی جدید را حدود ۱۲ هزار و پانصد ترافیک اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.