گردهمایی برترین های صنعت ساختمان در شیراز

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت:شیراز میزبان حدود ۴۰ شرکت و تولید کننده فعال در حوزه تاسیسات سرمایشی، گرمایشی ساختمان و نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه و کاشی و سرامیک است.

مهندس فرهادی با بیان اینکه این نمایشگاه تا روز جمعه، بیست و هفتم آبان ماه پابرجاست، افزود: شرکت کنندگان از استان های فارس، تهران، یزد،خراسان رضوی،اصفهان،مازندران، و آذربایجان شرقی هستند.

او ادامه داد: بی شک صنعت تاسیسات به ویژه در بخش ساختمان یکی از صنایعی است که مستقیم در زندگی، رفاه و امنیت جانی افراد نقش و تاثیر مثبت دارد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با بیان اینکه تنوع و رشد صنعت همواره شاخص قطعی برای تعیین پیشرفت یک کشور محسوب می شود، گفت:صنایع مختلف متناسب با نیاز ملت ها و زیر ساخت ها؛ توسعه یافته و در زندگی انسان ها نقش آفرینی می کنند و صنعت تاسیسات ساختمان هم از این مقوله مستثنی نیست.

مهندس فرهادی افزود: این رویداد اقتصادی در سالن حافظ سایت نمایشگاهی فارس و با متراژی افزون بر شش هزار متر مربع برگزار می شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد: بازدیدکنندگان پس از دریافت بلیط بازدید از سایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرس
www.farsfair.ir
می توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۱ از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.